Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

:o Razbija! :Hail:Mozda malo previse ljubavna epizoda za moj ukus, ali ono sto je najvaznije je bilo i najbolje - House!

Opet kralj razbija na klaviru (i usnoj harmonici) :Hail: BTW, Wilson :Hail:A ne smem ni da kazem kuda ovo vodi... ovo sa Amber i my mojo, ako su informacije koje kruze po netu tacne! housemd5x21saviors1.pnghousemd5x21saviors2.pngKakva faca! :lol::Hail:

 

A evo malo i necega za ljubitelje Cejsa i Kameronke:

Warning: Stop reading if you haven't seen tonight's House. Everyone else, onward and downward...As I've been teasing for much of the past week, Chase and Cameron broke up on tonight's House. But as I've also been teasing for much of the past week, there was a humdinger of a twist that followed the duo's split: They quickly got back together and engaged!Holy bait and switch, Batman!I know what you're thinking: Does this mean Jesse Spencer will make good on the promise he made earlier this year to up and quit should the day come when Cam and Chase march down the aisle? What?! You don't recall him making such a threat? Allow me to copy and paste his exact quote again:"If there is [a very special Chase-Cam wedding episode], I'm out. I'll walk. I'm freaking done. I think they are wary about getting into too much relationship stuff. It?s a procedural show at its core. That's why people like it. That's why I like to watch it."Hmm... was Spencer just being his usual silly self or does he know something about where the Cam-Chase story is headed that we don't? Interestingly, Spencer also went on to predict that due to "[exec producer] David Shore's general disdain for life, you can rest assured that what we won't be doing next season is getting happy. You won't see Chase and Cameron making a home and having babies and other greeting card stuff."Added Jennifer Morrison: "We've been happy for way too long for this show. Something is probably coming. I can't imagine that some happy-go-lucky fairy tale is in store for Chameron. I think [David Shore] will probably find some very unique bizarre way to make us miserable."Whatever happens next (bachelor party!), I would advise Chameron fans to enjoy their favorite couple's pre-honeymoon honeymoon period while it lasts. I would also advise them to answer the following Qs in the comments section: Was the episode everything you hoped it would be and more? Do you think their engagement will lead to an actual wedding? Was Cameron being honest about her feelings (or lack thereof) for House? Do you hope Amber's ghost sticks around at least as long as Denny's did? Sound off below!

Edited by Sludge Factory
Link to comment

ja sam se taman ponadao da ce biti neki novi zaokret u seriji kad su raskinuli - kad ono na kraju... <_<

inace, sjajna epizoda: pogotovo wilson

Link to comment

dobra je epizoda. generalno, druga polovina sezone je dosta bolja od prve, mada i u ovih zadnjih par epizoda ima pomalo ljigavstine. a ovo sa katnerom mi je uzasno glupo <_<

Link to comment

108. 5-22 27 Apr 09 House Divided109. 5-23 HOUI-523 4 May 09 Under My Skin110. 5-24 HOU-524 11 May 09 Both Sides NowTo su poslednja 3 termina ove godine...Odlicna epizoda, kao i uvek. Da li negde postoji soundtrack iz Serije? Cuo sam da je Hju sa gomilom poznatih glumaca napravio bend i da sviraju obrade, jel zna neko nesto vise o tome? Zovu se BAND FROM TV[/url ]...google je cudo :)[url=http://www.bandfromtv.org/videos/?action=view&id=R5WNPW3j]http://www.bandfromtv.org/videos/?action=v...amp;id=R5WNPW3j

Edited by Milosh76
Link to comment
mislim da je bezbedno reci da je cela sezona propast... daaaaaaaaaaaaleko ispod svih prethodnih. 2 i 3 ce definitivno ostati neprevazidjene
Ne gledam seriju, ali ovo me uopste ne iznenadjuje. House je power house serija (ubedljivo najbolja koju FOX ima, osim American Idol, koja nije ni serija) i vremenom ce postati jednolicna kao i sve power house serije... CSI, NCIS i slicno.
Link to comment
108. 5-22 27 Apr 09 House Divided109. 5-23 HOUI-523 4 May 09 Under My Skin110. 5-24 HOU-524 11 May 09 Both Sides NowTo su poslednja 3 termina ove godine...Odlicna epizoda, kao i uvek. Da li negde postoji soundtrack iz Serije? Cuo sam da je Hju sa gomilom poznatih glumaca napravio bend i da sviraju obrade, jel zna neko nesto vise o tome? Zovu se BAND FROM TV[/url ]...google je cudo :)[url=http://www.bandfromtv.org/videos/?action=view&id=R5WNPW3j]http://www.bandfromtv.org/videos/?action=v...amp;id=R5WNPW3j
Ostavio sam raspored jos pre par dana. Slabo pratis! :DHugh svira u tom bendu od kad je bubnjar gostovao u jednoj epizodi House-a. A ko u bendu svira violinu (i to dosta dobro)? Jesse Spencer (iliti dr Cejs), naravno :D (treci klip; odgledati do kraja! :) )
Link to comment
Ne gledam seriju
:0 blasphemy! Ivane, imas dozvolu da mu pocepas rear end u fantasyju!
House je power house serija (ubedljivo najbolja koju FOX ima, osim American Idol, koja nije ni serija) i vremenom ce postati jednolicna kao i sve power house serije... CSI, NCIS i slicno.
ali mene u seriji nikada nije vukla epizoda i sta ce se desiti sa likom... mislim, gadjaju se nekim med izrazima koje niti razumem, niti me zanimaju. seriju je vukao jak dijalog. sada toga jednostavno nema. ja ne znam da li mogu da izvucem 5 recenica iz cele sezone. u 2. i 3. sezoni, donekle i u prvoj, svaka epizoda ima 10ak preteranih referenci. u cetvrtoj su malo usporili, ali je bilo i dalje. sada je to go kurac. zadrzavaju se na tome da li no13 hoce ili nece da zaprimi black mambu. House/Wilson momenti su nestali skroz. House/Cuddy momenti ne znaju ni sta ce da rade sa njima(epizoda u Avionu, kada joj prvo zagleda dupe, pa je pregleda stetoskopom i izgovara "heart is fine, breasts are firm" je i dalje nenadjebiva!)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dooobar :D

Samo se nadam da story line nije da su Housove halucinacije posledica nekog skrivenog undetectable tumora. I hope they now better than that :(

Link to comment

sta znam, solidna epizoda, nista specijalno.

zesce me smara cijela pricha oko vjencanja. a i ovo sa amber je malo boring. ipak, scena kad ulazi sa kasetofonom kod pacijenta :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...