Yesterday at 00:051 day Urusi nerešenim protiv Španije prolaze kao treći i izbegavaju Argentinu u 1/16.
Yesterday at 00:051 day 4 minutes ago, Midžeta said:Suki deluje kao da bi sad sišao sa tribina i pojeo sve bukv i figurativnoBijelsa zna bolje,ubacuje neke darvine
Yesterday at 00:061 day 23 minutes ago, JohnnyD said:i Cavani je bio fer, grizao u svakom klubu posteno, a i klasaBio je fer do prethodnog mundijalaBice jako zanimljivo ovde, ne bi me uopste cudilo da Spanci puste u zadnjem kolu ovu ulicnu bandu mladjih punoletnikaA nisam siguran ni da ce kapeverdljani tuci arapeCan't wait
Yesterday at 00:061 day Just now, Gandalf said:Urusi nerešenim protiv Španije prolaze kao treći i izbegavaju Argentinu u 1/16. Nemaju sanse protiv Spanije. Na stranu sto ce i tri boda biti malo
Yesterday at 00:071 day U zadnjem minutu ovi opet probali s 35 metara da ga zavuku iz slobodnjaka, ovog Musleru sad vec zajebava ko god hoce
Yesterday at 00:071 day Urugvaj mora da pobedi Španiju da prođe.... Milim da se sa 3 boda neće ići dalje, evntulano jedna ekipa...
Yesterday at 00:101 day 2 minutes ago, radisa said:Urugvaj mora da pobedi Španiju da prođe.... Milim da se sa 3 boda neće ići dalje, evntulano jedna ekipa...Ali sa tri nerešene imaš 0 gol razliku. A sa jednom pobedom i dva poraza, verovatnije - nego +
Yesterday at 00:111 day Steta sto ne dobise Vozinjini... kvota bila 10. Da ih neko u buducnosti poduci takticki kako da sloze par pasova na protivnickoj polovini, osvojice WC
Yesterday at 00:131 day 1 minute ago, MiddleClass said:Na stranu sto ce i tri boda biti maloTri boda i ne-negativna gol razlika bi trebalo da znači prolaz. Videćemo.
Yesterday at 00:141 day Zato i kazem... Spanija s 4 ide dalje sigurno, osim ako ih ovi delikventi ne useru tipa 5-0Arapi mozda ni pobedom ne prodju ako im ne legnu ostale grupe s rezultatimaCV/Urugvaj i s 3 boda mogu da budu drugoplasirani ovde ako budu oba X-a u zadnjem kolu, u zavisnosti od toga koliko zgoditaka budeAko obe tekme budu isti rezultati, recimo 0-0 obe - Urugvaj ide dalje s 3 boda kao drugi jebo im pas materAko bude X sa po jednim golom vise CV - Arabija, ko onda ide dalje? Sta je tercijarni kriterijum, FIFA ranking/kartoni/vise tetoviranih igraca/vise igraca s pesovanskim pink kopackama u rosteru? Edited yesterday at 00:161 day by Ratamahatta
Create an account or sign in to comment