Sunday at 22:451 day 1 minute ago, Tsai said:Nisam znao to. Znaci oni imaju 4 titule, kao i nemci i italijani?Onda su i jedini sa tri u nizuNajpreciznije, oni imaju dvije titule Fifa World Cup i 4x su bili prvaci svijeta prema istoj toj Fifa
Sunday at 22:471 day Zanimljivo. Da li ce ikad opet osvojiti? Krajem 50ih je poceo sunovrat, slicno kao i s Madjarskom
Sunday at 22:471 day Lik 10 minuta lezi na travi i povremeno ustaje, neverovatno koji danak neiskustvu, ili su zeleli ovako naivno da ukradu vreme da mu se ukaze neka pomoc. Morao je trener da ga menja ako je povreda ili grcevi. Edited Sunday at 22:471 day by JohnnyD
Sunday at 22:501 day 23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:a što urugvajci nose 4 zvezdice iznad grba, zar ne bi trebalo 2P'jan si
Sunday at 22:571 day Urugvajci kao da nezagrejani ulaze u meč. I protiv Saudijaca im je trebalo celo poluvreme da počnu igrati.
Sunday at 23:111 day Urugvaj vazda odvratna i kostolomacka ekipaSamo je na trenutak Forlan ucinio da svijet zaboravi na to Edited Sunday at 23:121 day by Ratamahatta
Sunday at 23:231 day 21 minutes ago, Milošica said:Samo da se nastavi ovako, da ne slušam više o ovom Vozinji.Krivo ti zbog njegovih 15 mil. pratilaca
Sunday at 23:241 day Just now, JohnnyD said:Krivo ti zbog njegovih 15 mil. pratilaca Pa nisam Isak Šabanović
Sunday at 23:261 day Je l' Muslera bese na nekom od prethodnih mundijala ispo isto ovako glupav ili je to bio Galatasaraj?
Sunday at 23:281 day Sad ti trcis tu sat vremena kao majmun da saigraci poklone golMano bi ih u tri picke materine ko turbofolk pevaljka prvo dete
Create an account or sign in to comment