Saturday at 22:142 days 3 minutes ago, Tsai said:Kako bre pobednik ide na drugog pobednika grupe?Ne ide, ima u kosturu što je okačio Ajant. Drugi u grupi ide najverovatnije na Norvešku.
Saturday at 22:152 days 6 minutes ago, Nevernik said:Pobednik grupe ide na Francuze u 1/16, drugi na Brazil/Maroko. Bolje što su izgubili.Ko kaze da ce Francuska da bude pobednik grupe I? Trenutno su drugi sa losijom gol razlikom od Norveske.
Saturday at 22:152 days 4 minutes ago, Valk said:Undav nije Turčin nego Kurd, njegova familija zbrisala iz Turske tako da bih rekla da mu se živo jebe da igra za državu koja mu trebi etnos.2 minutes ago, Dimitrije said:Udav je Kurd i Jazid a to se ne kotrira dobro u Turskoj. Vec napisala Ms. Valk.Stvarno Kurd, i to Jazidi. Mea Culpa...
Saturday at 22:152 days 1 minute ago, Valk said:Ne ide, ima u kosturu što je okačio Ajant. Drugi u grupi ide najverovatnije na Norvešku.De je taj kostur?
Saturday at 22:152 days Da, lupam. U 1/8, ne u 1/16 Htedoh reći Last 16. Edited Saturday at 22:162 days by Nevernik
Saturday at 22:202 days 3 minutes ago, Frank Pembleton said:De je taj kostur?Na ovom ptf, lenji Pembltone.
Saturday at 22:202 days Nego dobra je bila utakmica. Obala se dobro branila i umela da izvede brzu tranziciju iz kojih je mogla da poentira da su neki njeni igraci bili prisebniji. Nemacki tim je bio dosta frustriran, obilazio oko protivnickog gola kao mace oko dzigerice, ali nikako da naprave dobar zavrsni pas. A onda udjose dvojca Nemaca sa Srednjeg istoka, Undav, poreklom Kurd, i Amiri, poreklom Afganistanac (neko od tamosnjih plemena), i dovedose nemacki napad u red, jednostavno i efikasno. Edited Saturday at 22:212 days by Dimitrije
Saturday at 22:212 days Author 4 minutes ago, Frank Pembleton said:De je taj kostur?On 17. 6. 2026. at 2:34, Ajant23 said:
Saturday at 22:232 days 7 minutes ago, Frank Pembleton said:De je taj kostur?https://www.bbc.com/sport/football/world-cup/schedule#KnockoutStage
Saturday at 22:232 days Jedina slaba tacka u utakmici bio je sudija. Pogubio se.Iznenadio me nemacki selektor (ne znam mu ime). Usijana glava, lako ga provokacije protivnika izvedu iz takta. Vice, cima za rukav cetvrtog sudiju, dize ruke u nebesa. Nasuprot njemu, Obalin selektor kao gospodin.
Saturday at 22:272 days 12 minutes ago, radisa said:https://www.fifa.com/en/tournaments/mens/worldcup/canadamexicousa2026/articles/match-schedule-fixtures-results-teams-stadiumsU drugom kolu eliminacija, igraju Nemci i Francuzi, ako budu prvi u svojim grupama...Kuku, al ce da se rokaju. To ne moze da bude losa tekma.
Saturday at 22:302 days Undav covek rodjen u Nemackoj, trenirao fudbal u Nemackoj od svoje 6. (seste!) godine. Ljudi se uhvatili Undava na drustvenim mrezama, samo zato sto mrze Nemce pa traze dlaku u jajetu. Veci je Nemac od svih ostalih. Move along, nothing to see here.
Saturday at 22:302 days 5 minutes ago, Dimitrije said:Obalin selektor kao gospodin.Pa kad nisu oštećeni ni 0,5%Rade™ zakera u studiju da nema smisla što je nemački selektor u majici i trenerci. Naravno, za Kumana u istom autfitu nešto ranije nije ništa rekao.
Create an account or sign in to comment