Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Barselona

Featured Replies

Hotel San Pau blizu istoimene bolnice, i blizu Sagrade, ok skroz-naskroz i na dobrom mestu.Sad ne znam baš kako stoje sa nosačima i limuzinama, ali ono...

  • Replies 310
  • Views 46.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos dve kulinarske preporuke: 1) Paredeta (Born) za morsku hranu. Ubedljivo najbolji odnos cena/kvalitet u gradu. 2) La Bombeta. Dobar tapas bar u Barseloneti. Nadrkano osoblje, ali tako to mora u kultnim mestima.
još jedna preporuka za la bombetu, mjesto je simpatično, spiza jednostavna i ukusna, uglavnom dolazi domaći svit, jedino što je iz 10 skoro nemoguće nać misto. na barceloneti od ribljih restorana svakako preporučam salamancu (i to mislim da je br 2, pošto ih ima više, uglavnom ona najveća, na kantunu, na 2 kata sa terasom) ona je nešto skuplja, ali odlična riba, školjke, dobra atmosfera i izvrsna usluga.

Edited by Nicol

Boze kad se setim Pavarotija kako peva Nesun Dorma u Barceloni. Suze radosnice da coveku krenu. Nikada necu zaboraviti. Onda grad ostaje u divnom secanju.

Crveni, ako uspes da odvojis jedan dan (i ako te to zanima, naravno) obidji zabavni park Port Aventura, nekih sat vremena voznje od Barselone. Ogroman je, tematski podeljen na oblasti (Kina, Divlji zapad, Mediteran...) i ima luuude voznje. Navodno je drugi u Evropi, odmah iza Pratera. Naravno, ako su lagali mene... :)

Crveni, ako uspes da odvojis jedan dan (i ako te to zanima, naravno) obidji zabavni park Port Aventura, nekih sat vremena voznje od Barselone. Ogroman je, tematski podeljen na oblasti (Kina, Divlji zapad, Mediteran...) i ima luuude voznje. Navodno je drugi u Evropi, odmah iza Pratera. Naravno, ako su lagali mene... :)
Nisu te lagali. Ufur je 40 evara, a za najhrabrije postoji slobodan pad sa 70 metara: vežu te, popnu liftom na tu visinu i onda ffffijuup, do nekih par metara iznad zemlje gde su amortizeri. Nisam probo, al su mi rekli da ti nakon toga bude mnogo draže što si živ. cool.gif

cisto da pomenem, za ubuduce, ko moze da pikira odlazak u barsu, nek ucini to oko 18tog ili 19tog maja. tad je svetski dan muzeja, i ufuri u sve su za dz. sracunao sam da sam onomad ustedeo oko 140 ojra.

Nije li besplatan ufur i svakog prvog ponedeljka u mesecu?

neam pojma, mogucno.ja sam ovo ukacio.

Nisu te lagali. Ufur je 40 evara, a za najhrabrije postoji slobodan pad sa 70 metara: vežu te, popnu liftom na tu visinu i onda ffffijuup, do nekih par metara iznad zemlje gde su amortizeri. Nisam probo, al su mi rekli da ti nakon toga bude mnogo draže što si živ. cool.gif
Imao sam zelju da oprobam i to, ali se na red cekalo 3 sata, sto mi se nije uklapalo u koncepciju. Morao sam da se zadovoljim sa Dragon Khanom i ostalim 'vozicima' :)S tim u vezi, najbolje je iz Barselone krenuti oko 6. Mislim da se park otvara u 7, a guzva je neverovatna. Zato je najbolje unapred rezervisati ulaznice.

Ja probao i dobio sliku da mogu da se hvalim. Isto i sa Dragon Khanom i ostalim zezancijama.Inace fast pass je nekih 10e vise i vredi svake pare jer prekrati redove za cekanja za vise nego duplo

Crveni, ako uspes da odvojis jedan dan (i ako te to zanima, naravno) obidji zabavni park Port Aventura, nekih sat vremena voznje od Barselone. Ogroman je, tematski podeljen na oblasti (Kina, Divlji zapad, Mediteran...) i ima luuude voznje. Navodno je drugi u Evropi, odmah iza Pratera. Naravno, ako su lagali mene... :)
Volim sve što mi otera želudac u grlo, jedino ne verujem da ću ići, jer živim u Severnoj Americi. A kao što Italijani ne idu u Kanadu da bi probali pizzu, a Srbijanci ne idu u Englesku na leskovački roštilj... :)
da pomenem neke svoje barselona favorite, ovo prvo bi cini mi se, moglo biti your cup of tea... http://www.galinsky.com/buildings/GermanPavilion/ - sjajna gradjevinahttp://fundaciomiro-bcn.org/ - ako volis miroa ovo je retka poslasticahttp://www.barcelona.com/barcelona_directo...boqueria_market - mnogi tvrde najbolji pijac na svetu
To je svakako preterana tvrdnja no ne srece se svaki dan, okrepljenje vocnom salatom tamo nece promaci Rambliranom turisti. Avinguda Diagonal je dozivljaj sam za sebe. Treba je proci od kraj do kraj. Odlican dil su i turisticki busevi dva dana za neku sicu izadjes i udjes kad god hoces.
  • 8 months later...

Barselondjani, ima li ko da mi kaze nesto podrobnije o festivalu La Mercè, ili bar da mi podari neki dobar sajt na kome je potpun program.Takodje, treba mi preporuka za neki jeftin hotel/hostel koji je centralno pozicioniran.

Jesam ja pitao nesto sto ne treba, nemoguce da nema niko odgovor... :huh: Dakle, La Mercè? Anyone? :unsure: Smestaj resen...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.