March 31Mar 31 24 minutes ago, Jeremija said:Bogami, Balas potpisao i muziku i tekst...Balaš je tvrdio da nije pokrao i da mu je to samo došlo... Ima u knjizi koja nije, a jeste, autobografska, crtica o tome kako su ga optuživali da je pokrao Johnny-a...
March 31Mar 31 Ja sam njegovu muziku uvek gotivio i nekako svrstavao poseban skec zanr, nesto kao salas kabare, uopste mi ne smeta i da je ukrao neku pesmu.
March 31Mar 31 7 minutes ago, radisa said:Balaš je tvrdio da nije pokrao i da mu je to samo došlo... Ima u knjizi koja nije, a jeste, autobografska, crtica o tome kako su ga optuživali da je pokrao Johnny-a...Verovatno mu je i ovo samo tako doslo... Edited March 31Mar 31 by Jeremija
March 31Mar 31 8 hours ago, alkibijad said:Mislim, jedno vreme je bilo popularno kod nekih kreativnijih domaćih autora da se uzme neki roman, da se pronađu odgovarajuće rečenice u sadržaju izabrane knjige na raznim stranama te da se sklopi sasvim novi tekst od tih odabranih delova. Posao je mukotrpan, ali konačni rezultati mogu da budu veoma osvežavajući. Daj neki primer
March 31Mar 31 19 minutes ago, Lezilebovich said:Daj neki primerTo ti je kolažna tehnika iz likovne umetnosti. Dadaisti su davno koristili tu tehniku, ali na malo drugačiji način.Takve tekstualne eksperimente su upražnjavali : D.Bowie, Roxy Music...Kod nas od Repetitora do Bjesova.Inače, svaki bend koji ima likovnjake je sumnjiv.
March 31Mar 31 Author Meni je Balaseviceva Putuj Evropo (a i ono nesto od Galije, ne mogu sad da se setim tacno teksta ili naziva pesme) mnogo licila na The Road to Hell Chris Rea.
March 31Mar 31 2 minutes ago, Sludge Factory said:Meni je Balaseviceva Putuj Evropo (a i ono nesto od Galije, ne mogu sad da se setim tacno teksta ili naziva pesme) mnogo licila na The Road to Hell Chris Rea.Slusas Galiju, mangupe
March 31Mar 31 1 hour ago, Sludge Factory said:Od mnogo zena da dobijes kilu, sto kazu! Samo to ne smucilo mi se na svadbama i veseljima kad krene satro rok deo.
March 31Mar 31 18 minutes ago, Moća said:Samo to ne smucilo mi se na svadbama i veseljima kad krene satro rok deo.Misliš grok deo. Krug, prsten-puška, debela devojka.... nastavi niz
March 31Mar 31 Just now, wayfaring stranger said:Misliš grok deo. Krug, prsten-puška, debela devojka.... nastavi nizKreni prema meni, Kad sam bio mlad, Mornar...
June 3Jun 3 33 minutes ago, Hermetico said:Ovo je Usne vrele Višnje, da ga jebemUsne vrele višnje je uzeo tradicionalnu Lily of the west koju je i Bob Dilan obradio sad nadjoh pa editujem. Edited June 3Jun 3 by Moća
June 3Jun 3 1 minute ago, Moća said:Usne vrele višnje je uzeo neku pesmu od Bob Dilana koliko se sećam.
Create an account or sign in to comment