March 25, 20251 yr 4 hours ago, Sandradjer said:https://www.instagram.com/p/DHIvVXvsNOa/Ne moze.Kavcic fondacija prima uplate iz inostranstvaHvala puno. Ako jos nekome trebaju instrukcije za uplatu u chf, ovo je iz Fondacije. Kavcic chf uplate.pdf
March 25, 20251 yr Hvala svima na odgovorima, za škole je sve jasno a ako stigne neki info za fakultete molim ko napiše da me taguje za svaki slučaj
March 25, 20251 yr 22 minutes ago, Leia said:Hvala svima na odgovorima, za škole je sve jasno a ako stigne neki info za fakultete molim ko napiše da me taguje za svaki slučajSvakako im možeš pisati na onaj mejl što su ostavili.Ili da kontaktirate Kavčića.
March 28, 20251 yr Ova pomoć prosvetnim radnicima je nešto najhumanije što sam video pitaj boga od kada...
March 29, 20251 yr Prijavio sam se u ime roditelja opet za pomoć. Ovaj put traje mnogo duže preko mreže solidarnosti. Prvi mejl koji poziva na strpljenje dok ne dođem na red mi je stigao posle 5 dana. Od tad je prošlo još 5 i još uvek ništa.
March 29, 20251 yr ja sam uplatila kod kavcica. njegova organizacija ionako saradjuje sa skolama, a i sa it inicijativom.
April 3, 20251 yr 8 hours ago, goofs said:Zna li se išta o platama prosvetara i fakultetdžija za april mesec?Misliš za mart? Znaćemo u ponedeljak.
April 3, 20251 yr On 29. 3. 2025. at 1:05, kralj said:Prijavio sam se u ime roditelja opet za pomoć. Ovaj put traje mnogo duže preko mreže solidarnosti. Prvi mejl koji poziva na strpljenje dok ne dođem na red mi je stigao posle 5 dana. Od tad je prošlo još 5 i još uvek ništa.Ja sam se registrovao pre 2 nedelje i još nisam dobio konkretne instrukcije
April 4, 20251 yr 12 hours ago, hooyadahoo said:Ja sam se registrovao pre 2 nedelje i još nisam dobio konkretne instrukcijeMeni su instrukcije stigle juče, 9 dana nakon registracije. Ali mislim da nema pravila baš, pretpostavljam da će ti stići uskoro.
April 4, 20251 yr Prethodnih dana sam svedok koliko naš narod nema urođenu ili steknutu saosećanost i brigu za "bližnjeg svog". Koliko samo uvreda prema ovim ljudima. Zato smo tu gde smo.
April 4, 20251 yr 1 hour ago, JPM said:Prethodnih dana sam svedok koliko naš narod nema urođenu ili steknutu saosećanost i brigu za "bližnjeg svog". Koliko samo uvreda prema ovim ljudima.Zato smo tu gde smo.U mom bablu skroz suprotan utisak, nivo saosećajnosti i spremnosti da se pomogne za nevericu.Zato se i nadam da to gde smo ne može previše da potraje.
April 4, 20251 yr Malo lajkujte, serujte i slicno da se zatalasa algoritamhttps://www.instagram.com/reel/DIB5Kxxtops/
Create an account or sign in to comment