Jump to content
IGNORED

Radar - novi nedeljnik bivše redakcije NIN-a


vememah

Recommended Posts

Kakva glupost je ovo sa intervjuima u štampanom izdanju. Objave pola intervjua i onda tekst "ceo intervju pročitajte na sajtu radar.rs".

Pa zašto da ljudi kupuju štampano izdanje kad sve to imaju besplatno na sajtu, čak i više od toga? 

Ako planiraju da im ovo bude praksa mogu da se pozdrave za prodajom. 

  • +1 8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Treći broj nedeljnika Radar će u četvrtak 28. marta čitaocima doneti transkript telefonskog razgovora Miloša Popovića, šefa kabineta doskorašnje premijerke Ane Brnabić, i Nebojše Šurlana, bivšeg direktora Građevinske direkcije Srbije, koji sugeriše da su ljudi iz vrha vlasti Srbije bili uključeni u nameštanje tendera za pojedine firme.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 2 weeks later...

Radar u ovom broju ima odlične tekstove Vlade Stankovića, Slobodana Tišme, Borisa Begovića, Raše Todosijevića i onda na naslovnu stranu stave Majića. 

 

Diletantski marketing, na stranu Nin retro dizajn koji oni jednostavno ne razumeju. 

 

Link to comment

Pa dobro Majić će sigurno da privuče veću pažnju. Postavlja se pitanje ciljne grupe, ali sa marketinške strane to je potpuno ispravna odluka. Kad bolje razmisliš, ni taj tvoj post sigurno ne bi ovako izgledao, ako bi ga uopšte i bilo.

 

Za dizajn se slažem. Čitav brending je problematičan, osim što mi se sviđa naziv časopisa. 

 

Ovo je npr. kriminal:

 

image.png.a5accf9146512e46c262f5764de8f32f.png

  • +1 1
Link to comment

Koliko znam njima grafički dizajn rade ljudi koji su prešli iz Blica i to uglavnom su radili na sajtu...

Link to comment

teski kriminal od dizajna

 

mozda predjem s vremena na radar, iskljucivo zahvaljujuci rujevicu, ja onog idiota ne mogu da citam niti da ga finansiram

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
55 minutes ago, morgana said:

teski kriminal od dizajna

 

mozda predjem s vremena na radar, iskljucivo zahvaljujuci rujevicu, ja onog idiota ne mogu da citam niti da ga finansiram

Jbga, mene još uvek on  "nije dovoljan" da me odbije od Vremena, ali da opako nervira to svakako.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Koliko znam njima grafički dizajn rade ljudi koji su prešli iz Blica i to uglavnom su radili na sajtu...

 

Pa dobro, web i page dizajn prilično idu ruku pod ruku, da se radi o ljudima koji umeju, ne bi to bila naročita otežavajuća okolnost.

Link to comment
20 minutes ago, kralj said:

 

Pa dobro, web i page dizajn prilično idu ruku pod ruku, da se radi o ljudima koji umeju, ne bi to bila naročita otežavajuća okolnost.

Misliš da čitanje na sajtu i "na papiru" ima iste "zakonitosti"?

Link to comment

Ne iste naravno, ali srodne. Retko se desi da je neko u jednome uspešan, a u drugome ne. Ja bar ne poznajem takav slučaj.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Primetih da je 'hajp' brzo opao. Prvi broj se razgrabio, a već ostali brojevi na pojedinim mestima dočekaju i sredu.

Link to comment
1 hour ago, fusion_ said:

Primetih da je 'hajp' brzo opao. Prvi broj se razgrabio, a već ostali brojevi na pojedinim mestima dočekaju i sredu.

Pa povećali su tiraž....

BTW, čovek iz redakcije mi rekao da su za prvi broj "magovi marketinga" namerno odredili mali tiraž da "hajpuju"...

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...