Jump to content
IGNORED

Radar - novi nedeljnik bivše redakcije NIN-a


vememah

Recommended Posts

pa ne otimaju se. a tanja je jedno od ozbiljnijih novinarskih imena kad se radi o kulturi. ali koga još briga za kulturu :fantom:

Link to comment
2 hours ago, morgana said:

 

zasto?

 

mislim nebitno. zamislivo mi je da mogu sigurnosno da ustede na poddomenu (ne pratim tu oblast), mimo toga nema nikakvog tehnickog razloga da ovakav sajt ide sa poddomena, a ne sa samostalnog domena. u sferi marketinga mozda ima ali to je druga stvar. za one koji prate ili bar znaju za novu, a ne znaju za ninovu situaciju svakako da.

 

uvijek ostaje mogucnost da je ozbiljan dizajn i sajta i magazina radi stednje ostavljen za kasnije, ovo sto vidimo je bas bezveze ali ajde, neka barem krenu, vidjecemo na sta ce u smislu izgleda doci za par mjeseci. redakcija je dobra, sto je najvaznije.

 

 

Zato što se sad Radar šlepa na račun Search Engine rejtinga koji ima nova.rs. Bez toga trebalo bi im otprilike šest meseci i hrpa para uložena u web marketing da doguraju do nečega što već imaju na izvolte. Uz to dolaze i druge sitnice, konfiguracija za e-mail, odbrana od spama itd. Ima smisla to, pogotovo ako prave brend za koji nemaju nameru da prodaju jednog dana. 

 

Ja da pravim za sebe neki ovakav projekat "sa strane", isto bih ga stavio na poddomen.

 

Izgled i dizajn nemaju nikakve veze sa svim ovim, sajt može da izgleda kako god požele, trenutno je izuzetno poprilično basic, kao da nisu uložili baš nešto truda u to. S druge strane, nema reklama što je za mene uvek veliki plus.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

u pravu si za spam i seo. ovo drugo im je doduse kratkorocna dobit i mijenjace, nece devalvirati brend ako ga razviju.

Link to comment

Ja po bloku tražio.

U jednoj trafici nema 10m dalje u trafici ima 3-4 komada...

Pročitao ga...

Tjah mali uzoraktm  na prvu loptu prelom mi se baš nije svideo...

Stvar je "izvadio" font tekstova koji je čitljiv...

Glupost je što se par intervjua završa sa "kompletan intervju možete pročitati na sajtu radar.rs" 😡

Dajem im fore 3-4 broja...

E da, Mališićka u uvodniku misli naravno o "bivšoj firmi"...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Glupost je što se par intervjua završa sa "kompletan intervju možete pročitati na sajtu radar.rs" 😡

Pa ovo je bas bezveze...

  • +1 3
Link to comment

Možda im je to neka fora da na početku prenesu pažnju i na sajt.

 

Ako nastave tako, biće da malo potcenjuju papirni format kod srpskog glasača koji nije po difoltu opredeljen anti-AV.

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Ovo rasprodato svuda po centru.

Nema ni po bulevaru.

Kaže prodavac, vi ste ne znam više koji da hoće da kupi. Dobio samo 4 komada.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...