Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

poljakinja ala vesna zmijanac, ova skoz na istoku kupila nešto u zari, zapad moraš da dobiješ u šahu da bi skinuo, pova se jedina setila da pokrije biceps, a ostale su u fazonu da mala crna haljina rešava sve.  

Link to comment

Sunce ti jbm, Kerberica™ ladno radi cucanj sa 150+ i na Skotovoj klupi 60+ kg :D

 

Ovde Masa ukupno surovo dominira, Penetica je vrela cak i u ovom sahovskom izdanju. :naughty:

Edited by Yoda
Link to comment

Penetica je vrela cak i u ovom sahovskom izdanju. :naughty:

 

Meni je vrelija od Šarapove osetno, ne sviđa mi se Ruskinjina tunika ili kako se već zove ovaj odevni predmet koji mnogo više pokriva nego što oktriva. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Sunce ti jbm, Kerberica™ ladno radi cucanj sa 150+ i na Skotovoj klupi 60+ kg :D

 

Ovde Masa ukupno surovo dominira, Penetica je vrela cak i u ovom sahovskom izdanju. :naughty:

daj neki link za ovo.

ne verujem da postoji zena na svetu koja radi na skotovoj klupi sa 60+ kilograma.

 

inace meni su vecinom hawt, al ja vec duze vreme nemam curu :(

Link to comment

aj cucanj kao mooooozda i moze da jednom izbaci, jebiga, vidi se da ima jake noge i torzo, ali siguran sam da ne moze da drzi tih 60 kila u rukama a ne da ih podize.

 

60 kila skotova klupa, jebote :D

Link to comment

aman, ovo sto radi je kapiram neka vezba za eksplozivnost. veze sa cucnjem il polucucnjem nema.

ko da se ja kurcim da radim 30 zgibova ovako debeo, a dizem se fazon 20 cm.

 

kazem opet, svaka joj cast, ali ovo nije demonstracija cucnja. 

 

i jos jednom, ne bi me toliko cudilo da obe rade cucanj sa 150+, to nije neverovatno, dok cura koja pici skota sa 60+ jos nije rodjena.

Link to comment

e jedi govna, sacu ti nadjem neku steroidnu kranpacu

 

evo ti, ova lutkica crkava sa 27.5 kila, a ocigledno joj je jedini cilj u zivotu dizati tjegova

 

 

+ sto cituje, ne spusta do kraja :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...