Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

Pa dobro debeljko, ako radi na jednoj nozi ovo, na dve radi šta oće.

 

 

Ovo Spanovickino je zajebano, nije da nije, ali lakse je raditi sa 140 ovo nesto (nije ni polucucanj, koji je takodje sam po sebi bezveze) na jednoj nozi, gde imas polugu od strane klupe + se guras drugom nogom, nego obican duboki cucanj sa 140 kila, na dve noge. Inace, primetio sam na slikama i klipovima da se Spanovicka dosta kurci snagom i moram priznati da mi je totalno antipaticna zbog toga, ubija joj zenstvenos' skroz.

Link to comment

Ovo Spanovickino je zajebano, nije da nije, ali lakse je raditi sa 140 ovo nesto (nije ni polucucanj, koji je takodje sam po sebi bezveze) na jednoj nozi, gde imas polugu od strane klupe + se guras drugom nogom, nego obican duboki cucanj sa 140 kila, na dve noge. Inace, primetio sam na slikama i klipovima da se Spanovicka dosta kurci snagom i moram priznati da mi je totalno antipaticna zbog toga, ubija joj zenstvenos' skroz.

 

nemam pojma ja ne znam da sam radio nekad sa vise od 60. mozda 65-70 max. al serije po 10. al pravo duboko. 

Link to comment

daj neki link za ovo.

ne verujem da postoji zena na svetu koja radi na skotovoj klupi sa 60+ kilograma.

 

inace meni su vecinom hawt, al ja vec duze vreme nemam curu :(

 

 

Ma otkud Kerberova radi sa 60 kila skot klupu, pa to rade ovi bilderi sa obimom ruke 60  :lolol: A ni cucanj sa 150, nema sanse :D

 

Dobro bre vas 2, naravno da je bilo 1 karikiranje. Isuvise je napucana Kerber.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...