Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

Heh, pa ok je Flavijica, ali jaca je u nekim drugim disciplinama... ;)

U kojim?

Izvol'te? :) Cije sise treba da ocenim?

Više pojavu i ako neki deo tela, onda nogare i pozadinu. Možda mi je privlačna jer sam 40+ [emoji41]

 

Poslao tapatalk

Link to comment

ne sise, nego celu Viktoriju

 

 

Ne samo sise, celu pojavu :)

 

Kucaj Viktorija Azarenka i vidi slike. Al nemoj one gde se ne vidi od šminke kakva je. Već neku sa teniskog terena.

 

 

Više pojavu i ako neki deo tela, onda nogare i pozadinu. Možda mi je privlačna jer sam 40+ [emoji41]

 

 

Eto ti ga sad, ja spremila citavu disertaciju o sisama, sa sve slikama, al' kad bas necete, onda nista.  :fantom:

 

Timmy, bre, zar stvarno mislis da ne znam kako izgledaju teniserke, pa mi dajes uputstva? :) Pa, da krenemo od Vike... Nije moj tip. :lolol: Nije mi ruzna, samo nema nista sto bi mi zadrzalo paznju, nije mi simpaticna ni malo. Ali mogu da razumem zasto se nekima svidja. Pozadina joj je za 5, ali su joj zato ruke skroz neprivlacne. Noge, blah, sigurno ima i boljih.  :lolol: Ne verujem sta pisem. 

 

S druge strane, Peneta... Bombonica.

 

Sto se lepote (a i svega u kompletu) tice, jedna je Ana... al' Kurnjikova. Postavila zena standarde kojima nijedna posle nije ni prismrdela. Ivanovic mi je dooooosaaaaaadna, i ponasanje i izgled i sve... I na slici mi je dosadna. Isto tako i Wozniacki.

Link to comment

Tako je. Pozadina kod Vike je teško da može šta da se traži više. Ostalo je onako.

I meni je Peneta godinama omiljena, tako da mi je drago da još traje. Svaka čast na analizi :-)

 

Poslao tapatalk

Link to comment

...

Sto se lepote (a i svega u kompletu) tice, jedna je Ana... al' Kurnjikova. Postavila zena standarde kojima nijedna posle nije ni prismrdela. Ivanovic mi je dooooosaaaaaadna, i ponasanje i izgled i sve... I na slici mi je dosadna. Isto tako i Wozniacki.

...kao i Sharapova :wicked: Ice queen is not my cup of tea. :)

Link to comment

...kao i Sharapova :wicked: Ice queen is not my cup of tea. :)

 

Khm, nikako ne bih mogao da se slozim. Masa je najpopularnija cica na netu medju teniserkama, prilicno bolja riba od Ane, da nije cesto namrgodjena i kruta, verovatno bi suvereno dominirala. Jeste previsoka ( u stvari, kako za koga ;)), ali je vrlo lepa sa izvajanom figurom. 

 

Maria_Sharapova80913001.jpg

maria-sharapova-celebrates-french-open-w

Link to comment

Zgodna, lepa, objektivno jeste... ali mislim da ovde pričamo intimne ispovesti i lične preference (tako je bar počelo :D) Bilo bi baš zajebano da svi imamo isti ukus :P

 

Enivej, lepo si rekao "namrgođena i kruta" - na to bih samo odgovorio kao u holivudskim serijama i filmovima: "no further questions, your honour".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...