Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

4 hours ago, Serena said:

Mica mala :huh: probaj na gornjoj slici da joj prekrijes lice, telo musko skroz. 

 

Mislio sam po ponasanju, nije neka agresivna, deluje normalno. Sabalenka i Sakari su na hemiji garant, kao nekad Samanta Stosur. 

  • +1 1
Link to comment

Ja ovde pisem sve sto ima veze sa zenskim tenisom jer ne vidim da ima neka druga tema za to. Meraklije neka se ne ljute zbog slike koju cu staviti u spojler jer nije za njih :lolol:

Cehinje Krejcikova i Siniakova usle u finale pobedivsi Kicenok i ovu spodobu 

Spoiler

mTk1jcO.jpg

Koja kreacija :isuse: 

 

Link to comment
On 5.11.2022. at 14:32, Zli Gli said:

Karolina je fina, mica mala. Sabalenka, s druge strane, izgleda spremno za fajt i sado mazo igrice. 

Njih dve u finalu zavrsnog :D za koju navijas? 

Meni drago sto je ispala Iga, dosadna je i bezlicna ko Siner. 

  • +1 1
Link to comment

Lepa Flavija u subotu u Torinu, na trgu Castello odigrala mini mec protiv Skijavone.

Uvece se pojavila u Armanijevom kompletu i mnoge ostavila bez teksta :D

yCXd4px.jpg

Edited by Serena
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

 

E moj Novace, da si onomad uzeo englesko drzavljanstvo kakve pocasti bi danas uzivao. Ova mala Kineska Rumunka, rodjena u Kanadi uzela USO 2021 i evo ne prestaju da je velicaju sta bi tek sa njim radili. 

Link to comment
6 hours ago, Profesionalac said:

Molim da neko Serenu uputi u temu topika :fantom:

:lolol: e pa kad nemate razdvojen muski i zenski tenis, ja pisem ovde sve sto ima veze sa curama :rolleyes: izvinjavala sam se ranije zbog toga meraklijama. Ne bih htela ja kao novajlila da pravim reda ovde na pdf ali cu izgleda morati 😉 nisam sigurna ni da li imam pravo da otvaram nove teme. 

Hm...ipak... lepoj Emi mesto ovde... 

sppMvWw.jpg

:wub: nadam se da ce uspeti da prebrodi krizu u koju je upala te da cemo je sledece sezone vise gledati na terenu nego na modnim pistama. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...