Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

Ma sve one imaju ove profi obradjene slike gde su kao ribetine a onda ukljucis prenos i vidis jedno veliko nista. Pa onu caplju Pliskovu sam video na instagramu ili negde, izgleda korektno skroz a na terenu pakao, em tetovaze gadne em visoka mrsava ruzna... Tako vecina, bas mali procenat njih izgleda dobro. 

Link to comment
10 minutes ago, Zli Gli said:

Ma sve one imaju ove profi obradjene slike gde su kao ribetine a onda ukljucis prenos i vidis jedno veliko nista. Pa onu caplju Pliskovu sam video na instagramu ili negde, izgleda korektno skroz a na terenu pakao, em tetovaze gadne em visoka mrsava ruzna... Tako vecina, bas mali procenat njih izgleda dobro. 

Moguće, samo ja se sećam da kad sam prvi put video Kolins na TV (na AO 2019.) da nisam verovao da neko ko tako izgleda igra tenis - pa sam video da je završila fakultet pre nego što je postala profesionalac, i onda mi više nije bilo čudno. I ove godine sam gledao nekoliko njenih mečeva na TV, uz očekivanu agresivnost na terenu meni ne deluje mnogo različito od ovoga gore.

 

SaE

Link to comment
13 hours ago, Zli Gli said:

Kad smo kod Rumunki, neka Ana Bogdan mi je opasna u zadnje vreme, imala dobar stajling na nekom turniru, valjda Portoroz ili tako nesto. 30ak godina, nije klinka, ozbiljna faca uvek, lepa zgodna.. 

Meni je Ana simpaticna, a i njen tenis mi je ok, lepo gradi poene nije samo da ispaljuje projektile. 

Z8QUdoU.jpg

Ovo je bila kolekcija za Portoroz.

U polufinalu je izgubila od W sampionke Ribakine. 

Ja sam gledala mec protiv Tomljanovic, bilo je bas lepih poena sa obe strane, a i stajlin im je bio :thumbup:

 

Spoiler

 

WsMIn0W.jpg

 

  • Wub 2
Link to comment

Lepa Splicanka, Dona Vekic dobila juce Sabalenku u San Diegu. 

Veceras, pola sata nakon ponoci igra polufinale protiv Amerikanke Colins. 

Dona se bas mucila sa raznim povredama, valjda je sad to sve proslost te da ce moci da bude malo konstantnija na turu inace ce ova Iga sve da potamani :mad:

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...