Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

Vidim pojavljuje se na Met gala što je medijski veoma propraćeno. Malo me zbunjuje pojavljivanje ovde i problem sa kojim se suočavala na pres konferencijama, ne bi bilo ok da je neko tera da se pojavljuje ovde posle onoga na RG. 

Link to comment
1 hour ago, Tinman said:

Vidim pojavljuje se na Met gala što je medijski veoma propraćeno. Malo me zbunjuje pojavljivanje ovde i problem sa kojim se suočavala na pres konferencijama, ne bi bilo ok da je neko tera da se pojavljuje ovde posle onoga na RG. 

 

iz toga još uvek ne može da se vidi šta joj se dešava u glavi. tako da bi bilo pošteno da prestanete sa nadri-psihologijom i da joj se skinete s kurca, i ako ima psihičkih problema  a i ako nema

  • +1 1
Link to comment
Lajk samo za Sloan.
Bogami i ona i Masa su za milion $
Sloun je lepsa, i toaleta joj ekstra stoji, ali ni Masi stila nikad nije manjkalo.

Salila sam se malo sa Serenicom i Osakom kada sam ih postavila ovde :) a i nisam znala gde cu, nema neke bzvz opste teme o svemu i svacemu, van turnira. Ocigledno malo zena ovde ima na tenisu :)
Link to comment

Osaku stvarno ne treba komentarisati vise, pogotovo ne na ovoj temi jer nije ni lepa ni jebozovna, plus sto je jako iritantna i folerka zesca. Slazem se s nekim gore ko je napisao da joj se skinemo s kurca.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
  • 6 months later...
19 minutes ago, Zli Gli said:

Idi bre lanco, sve vreme cekam da se pojavi neka riba tenisacica, koja mosha

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Aau jbt, glup sam, sad vidim sta sam uradio a mrzelo me da trazim de cu da zobodem ovog klinca. Bas sam nasao :D izvinjavam se.

Edited by Lancia
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...