Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Ma sve je skroz nelogično. I da su je udarili kolima, koliko god da su sporo išli, dete od dve godine bi imalo izuzetno teške povrede na licu mesta. Nema šanse da bi se samo onesvestilo, pa osvestilo u kolima, kao da se ništa nije desilo.

Link to comment
7 hours ago, Time Crisis said:

 

Valjda bi i na putu gde se to desilo ostalo nešto, nisu se sigurno vraćali da čiste asfalt?

 

Mislim da je padala kiša kasnije tog dana, ali bez obzira na to, da su se stvari odigrale kako nam je zvanično predstavljeno, moralo je biti nekih tragova kočenja, ili bar nečeg.

Sve mi se čini da su ovu dvojicu VKBV majstora alkoholičara odabrali da budu žrtveni jarci zato što su se našli na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.

U Boru niko ne veruje u zvaničnu verziju događaja, a stanovnici Zlota su uvereni da ova dvojica nisu učinili ono za šta ih terete.

Sve u svemu, užasan slučaj.

  • Tužno 2
Link to comment
47 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Mislim da je padala kiša kasnije tog dana, ali bez obzira na to, da su se stvari odigrale kako nam je zvanično predstavljeno, moralo je biti nekih tragova kočenja, ili bar nečeg.

Sve mi se čini da su ovu dvojicu VKBV majstora alkoholičara odabrali da budu žrtveni jarci zato što su se našli na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.

U Boru niko ne veruje u zvaničnu verziju događaja, a stanovnici Zlota su uvereni da ova dvojica nisu učinili ono za šta ih terete.

Sve u svemu, užasan slučaj.

 

Moglo je da bude, udarac od koga se dete onesvesti ili osamuti. Ali sad se nikad nece saznati.

Link to comment

sta to znaci, ne razumem, da je predsednik LAGAO kad je rekao da su je ubili, da su SVE PRIZNALI i da "SAD vode policiju DO MESTA gde su bacili telo deteta"?

 

"sa kakvim mi monstrumima imamo posla" lol

"hvala policiji na trudu i angazmanu" my ass

 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

 

Mislim da je padala kiša kasnije tog dana, ali bez obzira na to, da su se stvari odigrale kako nam je zvanično predstavljeno, moralo je biti nekih tragova kočenja, ili bar nečeg.

Sve mi se čini da su ovu dvojicu VKBV majstora alkoholičara odabrali da budu žrtveni jarci zato što su se našli na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.

U Boru niko ne veruje u zvaničnu verziju događaja, a stanovnici Zlota su uvereni da ova dvojica nisu učinili ono za šta ih terete.

Sve u svemu, užasan slučaj.

 

Iako je opasno i pogrešno baviti se takvim pretpostavkama, kako vreme odmiče, šansa da je tako - raste.

  • +1 2
Link to comment

Mislim, da se ogradim, ne dajem svoj sud o tim rekla-kazala pričaam koje kruže, samo prenosim ono što mi ovom slučaju pričaju prijatelji i rodbina iz Bora

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...