Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovaj trend sam danas video na barem 4 devojke  :D

Ju kako lažeš....

  • Haha 1
Link to comment

Jbt danas 15 stepeni, sad kao sve tarlahaju polugole po Novom Sadu. How yes no

Link to comment

ne znam sise ali jeste simpa kako se rusi oblace. s tim da ne bih rekla da je to neki ruski specijalitet, vise globalni hipsteraj nepritisnut splavom. doduse ne znam ni globalne sise.

  • +1 5
Link to comment

Meni je šiti taj hipsteraj gde je jedan od simptoma tarlahanje...svega. I lonice, i cegerčići 

 

Bilo zanimljivo negde u vreme Indie-goa

 

Edit. Ulete morgana :D

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
18 hours ago, bradilko said:

bio sam prvo u kasperu kod one pretenciozne seljacine marka koji je isti kao i svi drugi slicni njemu samo kuka sto drugi rade isto sto i on i glumi elitu i tad mi naplati neki svicarska kraft 4,5 eura od 0,33. ajde da je poseban vops nego verovatno sam to smislio i stampao etikete i sipao apatinsko iz krmace

 

 

Sto, bre? Marko je dobar lik, Southern soul festival se ne bi desio bez njega, a Casper je kulturno blago Crne Gore

  • Haha 1
Link to comment

sve tacno sto je napisao za marka, osim sto ne sipa apatinsko nego neki buckuris koji vare ortaci u lazima, tolinjaku, gde li. :rolf:

 

marko pavlovic - magistar nauka kulturne politike, ivan ivanovic - predvodnik organizacija da dostignu svoje pune potencijale, i onaj kovrdzavi dezmek, zaboravila mu ime, iz ferala... urban budvans. :kecman:

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • Haha 2
Link to comment

Svejedno, prijatno je to mesto da se navrati. Možda sam i nekritičan, obzirom da sam najčešće na mineralnoj vodi?

Edited by Ras
  • +1 2
Link to comment

groznica petka uveče u beogradu i slučajni rusko srpski uzorak za poređenje dva dominantna urbana modela

 

prvo - the smile u hangaru. oko 4000 ljudi od toga najmanje 80 posto rusa i ruskinja. što znači da bend nikada ne bi ni došao u beograd jer bi otherwise jedva napunio, ako bi, baštu SKC na primer. dosta šarena ekipa ali uglavnom preteže alternativa što znači da redukovan nivo jeftine estetike za nas ruskinjopaćenike. enivejz, poražavajuće za domicilno stanovništvo

 

drugo - gastro šor. nisam nikad bio dole, slušao sam bajke. svratio da vidim taj neki lokal koji je otvorila drugarica i da me ortak provede kroz lokal koji gradi kao skadar na bojani /pekara/. zatekao sam klasičnu splavarsku histeriju od pre 20 godina dok sam još išao po saundima i sličnima, više kao kulturni pregalac nego kao konzument. taj sam koncept izmeštanja klupskog života van urbanih granica prvi put video u minhenu pre 20 godina i nije mi se dopala ta redaljka klubova i buke, a ovo je još gore jer - srbi. lokalna ekipa je jeziva zato što su prosto srblji izgubili esenciju i drajv, sve je nabudženo, preglasno, brzo i agresivno. lokali se bezobzirno nadglašnjavaju u buci. hteo sam da overim dobrog brazilskog dj-a u klubu ruke ali avaj, lokalni vespa bar je peglao neki seljački haus sa razglasa napolju takvom glasnoćom da je ulazio i u ruke a ja sam snob i puritanac kada je zvuk u pitanju, mora jasno i čisto sve da bude. propala mi zabava ako ne računam to što sam naleteo na paleo ortake i ortakinje, moj omiljeni lezbo par od pre 15 godina, drago mi je da vidim da disfunkcionalne veze opstaju u bgd uprkos svemu. enivejz, gastro šor kurcu ne valja, još jedno iskustvo poražavajuće za domicilno stanovništvo

 

na zalasku provoda na pljesku kod krojača na bulevaru i dok smo izjedali vrhunsku gurmansku spazih s leđa devojku koja skromno čeka da joj se ispeče narudžbina. mogla bi biti šta god, nikakva upadljivost, standardna obična garderoba trenutka - gore neki tesni top, pa ove farmerke što sve žene nose, zaokružena zadnjica ali ne tesno i onda slobodan pad do iznad članaka, dole trkaće NB patike. međutim plava kosa vezana u punđu, tu mi je moj ruski senzor proradio tako da bacih uvo da čujem kad se raspričala sa prodavcem. engleski sa ruskim akcentom. znao sam, mislim stvarno nije realno da one toliko vajbuju i sa leđa, ode sa kesom u kojoj je pljeska uz bulevar a da je nisam video ni spreda ni lice. evo i dalje razmišljam o tome.

 

dobro, vrv sam jadnik i treba da napustim internet.  

 

 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Gastrosor je tesko sranje, jedino kolaci mogu da prodju, ali da prodju. 

Za ruskinje si u pravu. 

Za napustanje interneta nisam strucna :)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Sinoć je bio i moj prvi bliski susret sa Gastrošorom izbliza. Ne računam ono kada sam jesenas ili proletos, ne pamtim, u nekom bazanju po rubnom dorčolskom pejzažu naleteo na to mesto i bio zatečen. @Elenikoje dobro opisao taj vašarski vajb.

E, sad, mi smo tamo bili pre Hangara, pa smo sreli i dosta te ekipe koja se sinoć u Gastrošoru zatekla istim poslom, što je verovatno ublažilo utisak.

  • +1 1
Link to comment

U Šoru valja smoker za klipu i Dockers po lepom danu popodne kada nije vikend. Sve ostalo je krš.

 

Dobro i Kolubara ima klopu ali njih nekako ne računam u taj Šor vajb.

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

U Šoru valja smoker za klipu i Dockers po lepom danu popodne kada nije vikend. Sve ostalo je krš.

 

Dobro i Kolubara ima klopu ali njih nekako ne računam u taj Šor vajb.

Bas sam u toj Kolubari bila, spletom okolnosti 3 puta. Hrana je krs

Link to comment
Just now, Sandradjer said:

Bas sam u toj Kolubari bila, spletom okolnosti 3 puta. Hrana je krs

 

u kolubaru se ide na reci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...