Jump to content
IGNORED

Saudijci i ostali bogatuni


Jeremija

Recommended Posts

Najluđi autogol koji sam videla u skorije vreme na utakmici Al Itihad - Navbahor, nakon toga ovaj neki naš Đokić dobio direktan crveni jer je izveo flying side kick dostojan crnog pojasa na glavu mučenika od metar i žilet iz Al Itihada.

 

E, juče nažalost poništen gol koji je CR7 zavalio Mustafi ali izgleda da je bio ofsajd. Tek sam posle videla da je 2:0 ostalo.

 

 

Disclaimer: ne gledam pustinjske lige što sam pomerila pameću nego što potomak nema kriterijume i gleda aaaa, sveeee! Čak je dobio za rođendan od druga Al Hilal dres Mitrovića, malo je falilo da se šlogiram :ko4:

  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...

Sinoć je odigran prvi baraž meč za popunu Prve lige u pravom fudbalskom ambijentu, pred oko 20 000 ljudi Rijadu.... Al Diairyah - Al Zulfi 0:3

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pomešao ga sa kamilom.

Idiot.

 

Pre sa nekim Indijcem ili Filipincem koji rade za njega..a koje je navikao da tako tretira bez posledica.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Jezivo

 

 

Pa dobro to je arapska verzija onog gadjanja svim i svacim na evropskim stadionima. Samo bice gadno kad im dodje neki novi Erik Kantona pa polomi sheika :D 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...