Jump to content
IGNORED

Saudijci i ostali bogatuni


Jeremija

Recommended Posts

Video sam za Kante-a, totalno ludilo mozga...

 

 

 

 

 

 

Ko je "pametan" ići će sad, mislim da su ovakve plate (na duže staze) neodržive i za same Saudijce...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Jeremija said:

 

Ko je "pametan" ići će sad, mislim da su ovakve plate (na duže staze) neodržive i za same Saudijce...

 

pripadnici saudi vladajuce porodice su ubedljivo najbogatiji ljudi na svetu, pitanje je samo dal ce im se ta zabava svideti ili nece.

Link to comment

Ovo je onaj kineski fudbalski babl v2.0, samo sa 10 puta više para. Možda je deo ovog novog imidža koji grade ali čak ni njihov budžet za to nije bezgraničan.

 

Kapiram da svi top fudbaleri danas zovu svoje agente da im srede 100 miliona dok je česma otvorena.

Link to comment

Da, ali...oni mogu da dovedu 10 ovakvih igrača, možda 20, ne mogu 150 koliko ti treba za top ligu. Ovako će i dalje biti hrkljuš fudbal, samo će svaka ekipa imati po jednu zvezdu.

Link to comment
26 minutes ago, ArleKino said:

 

Ti znaš da su moje simpatije ipak više kod braće šiita nego kod naftnih vehabija.

 

Samo sačekajte da Katar kupi Man Utd i biće sektaša zainteresovanih, evo Coltrane intenzivno forsira arapski na Duolingo.

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...