Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Mega trejd za Bakse, za mene ovime postaju prvi favoriti (smešno mi malo jer se Finiksu ne da jebat').

Dobar za Finiks, nabacili meso i pomoćno osoblje.

Mršavo za Portlanda, ostaju negde na po puta do rebuildinga, nit tamo nit vamo.

 

Biće opaka sezona u najavi, samo da je ne iskroje povrede.

  • +1 1
Link to comment

OK je trade za Portland, s obzirom da je jedno vreme delovalo da će "morati" da ga daju za Herroa. Dali su najboljeg igrača, ali kakva je situacija bila dobro su prošli. Sad imaju "mlado jezgro" i teraj.

Link to comment

Iznenadjujuc trade za Dame-a. Jesu se Bucks-i uopste javljali kao potencijalna destinacija? Favorit je bio Miami, a iz senke Toronto valjda...

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
36 minutes ago, 1n54jd3r said:

Iznenadjujuc trade za Dame-a. Jesu se Bucks-i uopste javljali kao potencijalna destinacija? 

 

Nope, kažu da je Jrue pre neki dan izjavio kako bi voleo da završi karijeru u Baksima na kraju ovog ugovora. 

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Pričao mi je Musa da je Mirza Teletović uživao u Finiksu tih godina dana, a i Musi je tamo bilo najlepše kad ode na gostovanje sa Netsima.

 

Jaka je BIH zajednica tamo, možda će značiti Jusufu.

 

Pride, jel' PHO još uvek važi za tim sa najboljim medicinskim osobljem?

Link to comment
11 minutes ago, 189- said:

antetokounmpo je pre neku nedelju dao intervju za neke njujorske novine gde je zapretio upravi da moraju uciniti nesto ili nece produziti ugovor i eto vec su mu pomogli.

 

Da. Meni pomalo neverovatno koliko ih je usralo, nisu oni dali bogznasta, dva startera i pikove, a za jednog od ta dva Lilard je direktan upgrade.

Link to comment

Portland nije lud da daje pikove sad kad su u rebuild fazi. Pritom imaju dovoljno igrača koji hoće da budu opcija broj 1, ne treba im još jedan takav. Pritom je to i za Denver loš trejd, imaju startne bekove, na klupi su tanki.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...