Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Sve na ovoj temi ima veze sa Nagetsima jer su nasi i aktuelni sampioni i dinastija u nastanku, i nesto malo usput komentarisemo ostatak lige. Tako se i tebi omaklo da prokomentarises Seltikse. 

 

Vodis ceo mec protiv Baksa minus Janis i dozvolis samo da pridju na kos razlike u dva navrata  >>>  vodis 15+ protiv Minesote bez tri centra i dozvolis da okrenu par puta i da imaju otvoren sut za produzetak. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
57 minutes ago, goofs said:

Bravo za lažnog Sabonisa, nadmašio je sva moja očekivanja u pogledu njegove NBA karijere

 

Kakav uticaj na razbojnicku bandu od kada je stigao, neverovatno.

 

 

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Kakav uticaj na razbojnicku bandu od kada je stigao, neverovatno.

 

 

Klasa iznad oca.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Nije to za poredjenje, kasno je Arvidas dosao u ligu i vec istrosen, i imao je brutalnu konkurenciju medju strvinama sidrasima u to vreme

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Sve na ovoj temi ima veze sa Nagetsima

 

Ja sam zbog toga otvarao novu temu :D

Link to comment
22 minutes ago, Zli Gli said:

Sve na ovoj temi ima veze sa Nagetsima jer su nasi i aktuelni sampioni i dinastija u nastanku, i nesto malo usput komentarisemo ostatak lige. Tako se i tebi omaklo da prokomentarises Seltikse. 

 

Vodis ceo mec protiv Baksa minus Janis i dozvolis samo da pridju na kos razlike u dva navrata  >>>  vodis 15+ protiv Minesote bez tri centra i dozvolis da okrenu par puta i da imaju otvoren sut za produzetak. 

 

I? Kako to utiče na činjenicu da je Boston dozvolio da im kod kuće Milvoki bez Janisa za 8 minuta smanji prednost od 20 razlike na jedan posed?

 

Ako hoćeš da porediš Boston sa Denverom imao si dve skoro odigrane utakmice koje je Boston obe izgubio. 

 

Da bi se sastali ponovo treba da odu do finala, a ako budu igrali kao u skorašnjim utakmicama, šanse nisu velike.

 

 

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, uini said:

 

ti bi da mene propitujes, umesto da guglas?

ti si hvalio nekakve nba vrednosty, ja te pitao na koje vrednosti mislis. to je valjda normalan tok razgovora na ovome diskusionom forumu

Link to comment
21 minutes ago, napadaj said:

Opsednut je

 

Nagetsima nisam, bilo je 50 boljih ekipa u novijoj istoriji. Mozda malo opsednut vama koji ste opsednuti Nagetsima, kvarite mi NBA temu umesto da otvorite posebnu i tamo pisete kao ovi na NFL temi, mi igramo, mi cemo osvojiti, mi smo najjaci, ne igra nam Jokic, nas trener Meloun, nasa uprava, nasi navijaci, samo mi imamo trecu i sestu brzinu, svi smo nasi samo jasi itd itd. Ovako ispada da je svako ko ne navija za Denver ili navija protiv njih neki uljez, ne pripada ovde, sta koji moj da se pise protiv njih. 

 

Smaraju i Nagetsi i Jokic a i vi s njima. 

Link to comment

Ruku na srce zli se ipak drži teme iako besomučno flejmuje. Za razliku od omiljenog koje je zasipa onim čaršafima ničega o NFL. 

  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, Zli Gli said:

 

Nagetsima nisam, bilo je 50 boljih ekipa u novijoj istoriji. Mozda malo opsednut vama koji ste opsednuti Nagetsima, kvarite mi NBA temu umesto da otvorite posebnu i tamo pisete kao ovi na NFL temi, mi igramo, mi cemo osvojiti, mi smo najjaci, ne igra nam Jokic, nas trener Meloun, nasa uprava, nasi navijaci, samo mi imamo trecu i sestu brzinu, svi smo nasi samo jasi itd itd. Ovako ispada da je svako ko ne navija za Denver ili navija protiv njih neki uljez, ne pripada ovde, sta koji moj da se pise protiv njih. 

 

Smaraju i Nagetsi i Jokic a i vi s njima. 

Tesko da ih je bilo i deset , posto je Denverova plej of ekipa jedna od pet najdominantnijih u poslednjih 25 godina. Jeste da osim Jokica tu nije bilo neke druge superzvezde ali su dominantno uzeli titulu.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, spaceploitator said:

ti si hvalio nekakve nba vrednosty, ja te pitao na koje vrednosti mislis. to je valjda normalan tok razgovora na ovome diskusionom forumu

 

kada počneš diskusiju sa "a?" a čudiš se što te ohrabrujem da guglaš sa tvrdnjom da sam hvalio "nba vrednosty", onda to nije normalan tok razgovora, odnosno, nisi neko ko je pitanjem hteo nešto da sazna ili razume, već da se svađa a meni ovih dana nije do svađe.

 

ali čim bude, javljam ti  ( :

Link to comment
35 minutes ago, bios said:

Ruku na srce zli se ipak drži teme iako besomučno flejmuje. Za razliku od omiljenog koje je zasipa onim čaršafima ničega o NFL. 

 

Drži se...uglavnom, osim kada na moj post u toku derbija istoka, utakmice Boston - Milvoki, odgovori posle pet sati sa "a kako je Denver igrao protiv Minesote". Zreo je za postovanje na politici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...