Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

19 hours ago, 1n54jd3r said:

Ispao, SGA će biti MVP.

Ja imam osecaj da ce na kraju biti trka Micel vs Tejtum.

 

Predvode dva tima u najboljoj formi, ako budu Klivlend i Boston na vrhu tabele, mediji ce jedva docekati da gurnu dva Amerikanca napokon da se takmice.

 

Koliko to vec ima, 6 godina da Amer nije bio MVP?

 

I ove godine opet Janis, Embid i jokic su u trci i kao cetvrti se pojavio Kanadjanin, a tu vreba i Slovenac...

 

Imam osecaj da ce pogurati narativ Tejtum vs Micel, mada ako timovi nastave ovako da im igraju, sto da ne, zasluzili su momci.

 

Sve u svemu, vriste mi jaja za trku, ali bas zanimljivo objektivno ove sezone 😄

Link to comment

pojma nemam, tatuma sam gledao prilicno, jer, fantazi i ne bih rekao da je ovo po njegovim standardima vrj sezona.

 

spida po meni ne moze uopste u konverzaciju;

 

ako ima dovoljno tekmi, tj ako ih bude, za mene je ocigledni mvp luka.

Link to comment

Trecina sezone jos ima, ogroman je to broj tekmi.

 

Kazem opet, Boston i Klivlend su u najboljoj formi, Boston se izdvojio na vrhu, a Klivlend je odjednom i neocekivano dosao da bude drugi tim istoka, negde treci tim lige na tabeli.

 

Ako nastave ta dva tima da melju u nekom narednom periodu i izbiju na vrh tabele, imam osecaj da ce ih malo pogurati jer su Merikanci. Jos je i Micel onako solidna anderdog prica. Za Edvardsa je jos rano, Klipersi isto ako nastave proboj ka vrhu, malo mi je nekako neozbiljno i nerealno da ce Lenardu da daju priznanje.

 

Ova dvojica su u pravim godinama da se poguraju kao nova lica lige.

 

Narocito sad kad ima prostora jer je Embid otpao, a Milvoki i Denver zesce kubure.

 

Oklahoma je malo u padu, Luka je previse nisko na tabeli, otvara se prostor za Merikance i moguce da ce progurati neki narativ.

Link to comment

[opet po meni] timski uspeh treba da se gleda ukoliko je razlika izmedju dva - tri kandidata milimetarska, pa kao, neka presudi plasman tima, koji je proizvod ucinka 7 do 10 igraca a ne samo mvpa

 

..drugi razlog bi bio da ti je ekipa kanta za napucavanje ali to ovde jasno nije slucaj.

 

luka trenutno ima 34.2pts / 9.5ast / 8.8rebs, a tako i izgleda njegov uticaj na igru, pa jos malko bolje.

 

izmedju njega i tatuma ili ne-daj-boze michella, ne bih imao nikakvu dilemu ali kapiram sta zelis da kazes, @Hele.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Have_Fun said:

Grizliji bez jedno 10ak igrača dobili Buckse 😀 


Baksi trenutno deluju da ne bi izašli ni iz školske sale Leon Štukelj, stotku sigurno ne bi prebacili.

 

Ali nema veze, trust the process Doc Rivers

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, uini said:

[opet po meni] timski uspeh treba da se gleda ukoliko je razlika izmedju dva - tri kandidata milimetarska, pa kao, neka presudi plasman tima, koji je proizvod ucinka 7 do 10 igraca a ne samo mvpa

 

..drugi razlog bi bio da ti je ekipa kanta za napucavanje ali to ovde jasno nije slucaj.

 

luka trenutno ima 34.2pts / 9.5ast / 8.8rebs, a tako i izgleda njegov uticaj na igru, pa jos malko bolje.

 

izmedju njega i tatuma ili ne-daj-boze michella, ne bih imao nikakvu dilemu ali kapiram sta zelis da kazes, @Hele.

Da, mislim da ce zahajati na najmanjem talasu ako im se ukaze prilika.

 

Ali idemo Lukaaa!

  • +1 2
Link to comment

 

Nošena, koraci... super je mvp kad igra rukomet dok svi ostali igraju košarku. Nikome u istoriji lige nisu ovoliko gledali kroz prste za kršenje najosnovnijih pravila.

  • Tužno 1
Link to comment

ma koji spida, bio je 8i kad su skoro radili onaj presek glasova. Luka ima bolje sanse sada kad su u naletu, ali i dalje mislim da ce tesko da zavrsi na vrhu, samo 3 novinara su mu dala prvo mesto a vec 2/3 sezone proslo. tipujem na SGA, mislim da ce jokic jos dosta tekmi da zableji u cruise modeu i vrv ce mu opasti ucinak, iako dosta novinara zali sto mu nisu dali mvp prosle godine pa ga cak i na nba.com drze i dalje na prvom mestu liste 

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

 

Nošena, koraci... super je mvp kad igra rukomet dok svi ostali igraju košarku. Nikome u istoriji lige nisu ovoliko gledali kroz prste za kršenje najosnovnijih pravila.

Lebron:fantom:

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, spaceploitator said:

ma koji spida, bio je 8i kad su skoro radili onaj presek glasova. Luka ima bolje sanse sada kad su u naletu, ali i dalje mislim da ce tesko da zavrsi na vrhu, samo 3 novinara su mu dala prvo mesto a vec 2/3 sezone proslo. tipujem na SGA, mislim da ce jokic jos dosta tekmi da zableji u cruise modeu i vrv ce mu opasti ucinak, iako dosta novinara zali sto mu nisu dali mvp prosle godine pa ga cak i na nba.com drze i dalje na prvom mestu liste 

Mislim da vise zasluzuje SGA, Luka igra sa Irvingom u ekipi.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Doncic i Irving retko igraju zajedno, mislim da nemaju pola meceva do sad da su igrali obojica, naravno vise je Irving propustio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...