Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Nisam nikad kukao na loše takmičenje u zakucavanju, i ne mukama ni sad, ali ovo je najgore takmičenje u zakucavanju od devedesetih. Možda i nije bilo tako grozno, ali ne znam kojom magijom su davali one ocene Jaylenu.

Link to comment

Jaylen Brown jeste bio bzvz Ali recimo ono poslednje kucanje Jacob Toppina je vrhunsko, I jako tesko za izvesti. Takmicenje u kucanju jebu tri stvari, prvo nekompetentan ziri (Koji je eto progurao Brauna u finale), drugo ovo vreme gde NBA igraci nisu vise najbolji kucaci pored onih zaludnih jutjubera I trece, sama zelja publike koja samo I jedino trazi nesto novo. (Ima jos nesto, umetnicki dojam al aj...)

 

Mislim, ovako na blic po secanju najteza I najbolje kucanja izvodio je Jason Richardson tamo pocetkom 2000ih Al zbog kombinacije niza faktora danas ga ne smatraju ni top 5

 

 

P.S. takmicenje 3 ki je bilo vrhunsko.

Edited by dillinger
Link to comment

Meni je LaVine vs Gordon bio mamojebačko takmičenje.

Možda i najbolje ikad.

 

Nije loše bilo prvo veče gde su bile i male čarke između igrača (Mathurin i Ivey) a i napetosti u duelu s Gligašima.

Link to comment
5 hours ago, Venom said:

Nisam nikad kukao na loše takmičenje u zakucavanju, i ne mukama ni sad, ali ovo je najgore takmičenje u zakucavanju od devedesetih. Možda i nije bilo tako grozno, ali ne znam kojom magijom su davali one ocene Jaylenu.


Jedne godine je Džon Vol pobedio zakucavši samo jednom u takmičenju. Nešto su drkali sa pravilila te godine, neke donacije, istok/zapad nešto, ali svejedno.

 

Prva i najlakša stvar koju mogu da urade je da rangiraju kucanja nakon što ih svako izvede, a ne nakon svakog pojedinačno, i da izbace metuzaleme iz žirija.

  • +1 1
Link to comment

Sećam se Olstara 1997, Džordan napravio tripldabl za 26 minuta (prvi u istoriji Olstara), ali je MVP bio Glen Rajs jer je sasuo 26 poena i jedno pet trojki. Bila i "frka" tada kako MJ nije MVP. 22:19 u faulovima za Istok :fantom: 

 

 

  • +1 3
Link to comment
56 minutes ago, goofs said:

Sećam se Olstara 1997, Džordan napravio tripldabl za 26 minuta (prvi u istoriji Olstara), ali je MVP bio Glen Rajs jer je sasuo 26 poena i jedno pet trojki. Bila i "frka" tada kako MJ nije MVP. 22:19 u faulovima za Istok :fantom: 

 

Pamtim to kao da je bilo danas iako sam bio vrlo mlad... 

 

U stvari, Glen Rajs je oborio broj poena u jednoj četvrtini. I poslednja 2, 3 koša su mu svi dodavali, samo da bi oborio rekord a ja sam pizdeo jer sam naravno, opsednut Jordanom, hteo da on bude MVP, sećam se da sam i pustio koju suzu što je Jordan pokraden™. :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

 

Šta fali poslednjem Jordanovom, clutch preko Meriona u ogromnom luku 3, 4 sekunde pred kraj, a onda onaj glupavi faul jebenog Džermejna o Nila za dva Penala Brajanta pa u još 1 produžetak. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Da, i taj oproštaj Džordana je bio odličan, svi su vukli da odnese pobedu, ali Kobi za inat nije dao. Plus naravno Peja.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...