Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

gde lose. njemu trebaju minuti makar u najgoroj. ekipi. ako dobro odigra zadrzace se u nba. to mu je, pretpostavljam, cilj. jos ako zabode jos jedan ugovor ima da peva

  • +1 2
Link to comment

Valjda se za Vasu neće izduvati balon na prvom krštenom bekovskom paru, jer ovo čime Memfis igra je tuga. Sledeći su Indijana i Atlanta, eto finih izazova.

Link to comment
6 hours ago, Venom said:

Nije ovo loše za Vasu. Lamelo povređen, Williams i Bertrans su možda željni igre. 

 

Plus je i Lowry otišao iz Hornetsa u Philu, tako da će sada imati prostora sigurno. Odličan debi.

Link to comment

Nurkic napravio tesku budalu od sebe i zestoko se izblamirao.

Ponasa se gore nego kad ga je Denver trejdovao i jos jednom dokazuje da je teska picka od coveka. A nije ni jagnje platio jos uvek. 

Edited by NevenMan
  • +1 1
Link to comment

Šta se dešavalo?

Video sam samo par klipova, Curry-evu neverovatni trojku za pobedu praćenu odbranom Greena na KD-u i urlanjem.

 

A što se tiče duela Nurka i Greena, na youtubeu sam samo ovo video

 

 

Je l' bilo još šta zanimljivo?

Kontam zbog rezultata da vredi pogledati meč.

Am?

Link to comment
6 hours ago, zorglub said:

Valjda se za Vasu neće izduvati balon na prvom krštenom bekovskom paru, jer ovo čime Memfis igra je tuga. Sledeći su Indijana i Atlanta, eto finih izazova.

 

S obzirom na njihove odbrane, balon može samo da raste. :)

Link to comment

Sve u svemu dosta čudna odluka OKC-a. Prvo su dali Micicu dosta velik ugovor, onda digli ruke od njega da mu nisu ni dali neku šansu. Moguće da nisu očekivali da će biti ovako jaki, moguće da su od početka hteli da imaju još jedan čip za trejd, nešto kao Indiana i Bruce Brown. Solidan igrač, ugovor, da je bio na manjem ugovoru ne bi mogli da uzmu Haywarda. To mi deluje jedino logično. Mada iskreno ne znam šta im to tako posebno donosi. Ako im nešto treba to je igrač sa plej of iskustvom, Hayward to nije.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...