Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Dobise po prvi put 1. cetvrtinu u ovom PO. Ok, stabilizovali su igru, lice na nesto. I dalje se Jokic cuva u odbrani, mora tu uneti vise truda.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, banecare1 said:

zasto zvizde dzamalu?

 

Mislim da je zbog bacanja stvari na teren u prošloj tekmi. 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, reg said:

 

Mislim da je zbog bacanja stvari na teren u prošloj tekmi. 

u jbt :blink: 

  • +1 1
Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Dobise po prvi put 1. cetvrtinu u ovom PO. Ok, stabilizovali su igru, lice na nesto. I dalje se Jokic cuva u odbrani, mora tu uneti vise truda.

 

Opet je imao onaj njegov momenat u odbrani kada brani ulaz, mislim Andersona, tako što stoji nepokretno sa rukama uz telo, ali sve u svemu nije loše, što reče Mil@n sviraj kraj. 

Link to comment

Jamal resio da se osveti za ono ponizavanje koje su mu priredili minesocani u prve dve. Forsira dosta, ali mu i prolazi. Povratio je samopouzdanje. Nikola je i dalje u modu da razigrava ekipu i ne zeli da bude primarni skorer.

Link to comment
7 minutes ago, reg said:

 

Opet je imao onaj njegov momenat u odbrani kada brani ulaz, mislim Andersona, tako što stoji nepokretno sa rukama uz telo, ali sve u svemu nije loše, što reče Mil@n sviraj kraj. 


Imao ih je par, malo se čuva faulova ali i dalje izgleda jako loše kad tako izmlohavi.

 

Zato je u bloku odneo dva puta Minesoćanje, Ant se još drži za rame. 

Link to comment

Koliko je Jokara loš Rim prorektor to je zaista užasno. Kako ko krene na koš, ovaj ga bukvalno samo pogledom isprati. Veliki je to hendikep u odbrani kada bekovi znajuda ako, probiju prvu liniju, nema tu ko više da im zasmeta. Trebao bi to više da čita i barem telom da izađe i barem malo zasmeta (Sjajno je to odradio Braun na Ridu sad, taman zasmetao da ovaj promaši zicer iako je imao, prednost). 

 

Inače, šta kažu eksperti, Marej na klupu? :)

 

Ima on svoje momente kada je užasan ali isto tako i momente kada sam dobija. Bez dobrog Mareja teško će do pobede, za sada je odličan, samo malo više samo kontrole. 

 

 

Link to comment

Al' da Payton Watson ne može minut da odigra u ovakvoj utakmici, jako loš znak za dalje. 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, Amos said:

Al' da Payton Watson ne može minut da odigra u ovakvoj utakmici, jako loš znak za dalje. 

 

MPJ je dobio treću ličnu, verovatno će dobiti šansu.

 

Dobro igra odbranu Braun na Edvardsu.

Edited by reg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...