Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

2 hours ago, Ratamahatta said:


U penziju se ide tek s 15 godina staza :fantom:

može invalidska, na komisiju u teslinu pa lagano

:wheelchair_uc:

Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zasto bi ocekivao, kad je Zeljko licemer koji primeti samo ako ga protivnicki navijaci horski vredjaju, a ovamo pravi se slep i ne cita transparente na tribinama tokom utakmice, a morao bi da ih cita..

 

A da ga je neko pitao posle o tome i rekao mu sta je pisalo, on bi ponovio svoje standardno da se oduvek zalagao da se navija za tim, a ne vredja protivnik ili bilo ko drugi, pa da to ne podrzava. Ali to naravno ne bi bilo dovoljno za sve one koji smatraju da je Zeljko licemer, jer ce istovremeno hvaliti navijace da prave neverovatnu atmosferu. Posto se o trenera ocekuje da licno zarati sa placenom DB-ovskom bagrom, nista manje od toga nije prihvatljivo..

 

okej, sad ja treba da pisem sta ja sve od ovogs nikada nissm rekao, niti mislio

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Jbg ne sme zbog snage Države, nije blesav.

 

Kao što i niko od nas ne bi smeo da istupi.

On je došao za trenera posle ličnih garancija Vučića za visinu budžeta i njegovu platu.

Stvarno bi bilo previše da izgovori reč protiv Vučiča, a njegov je uposlenik.

Kao što nikada nije rekao reč protiv don Radojice, braće Janakopulos ili predsednika Fenera.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Ratamahatta said:


U penziju se ide tek s 15 godina staza :fantom:

treba ranije kako igrate. kao u onvalidsku, ne do bog nikom

Link to comment
53 minutes ago, sigurnost said:

On je došao za trenera posle ličnih garancija Vučića za visinu budžeta i njegovu platu.

potvrđujem, bio sam lična garancija 

  • Haha 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, sigurnost said:

On je došao za trenera posle ličnih garancija Vučića za visinu budžeta i njegovu platu.

Stvarno bi bilo previše da izgovori reč protiv Vučiča, a njegov je uposlenik.

Kao što nikada nije rekao reč protiv don Radojice, braće Janakopulos ili predsednika Fenera.

I ova priča 2 godine ugovora za Robiju, 3+2, 5-2 itd. je svojevrsni pritisak na Vučića da ne da odreši kesu nego da nastavi da je drži odrešenom inače će Vučiću Pdr biti za 5 decibela jače.

Link to comment
37 minutes ago, garmonbozia said:

potvrđujem, bio sam lična garancija 

Ti ne možeš ni za sebe da garantujem.

Link to comment
10 minutes ago, booyaka said:

I ova priča 2 godine ugovora za Robiju, 3+2, 5-2 itd. je svojevrsni pritisak na Vučića da ne da odreši kesu nego da nastavi da je drži odrešenom inače će Vučiću Pdr biti za 5 decibela jače.

Kakav crni pritisak na Vučića.

Problem je što Robija nije isporučio rezultat. Sad da li će Vučić dići ruke od njega ili nastaviti još jače, brže, bolje?

Verovatnija je druga opcija.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa kako god da bude vama dobro. Ako produzi "izvrsili pritisak na Vucica, morao jadan", ako ne produzi "silne novce Vucic licno dao Zeljku, nije mogao da ga trpi vise".

  • +1 2
Link to comment

svi oni koji misle da "včćpdr" donosi silne milione nek slobodno probaju i sami...ovako samo bezveze arlaucu:fantom:

  • +1 4
Link to comment
9 hours ago, weedman said:

svi oni koji misle da "včćpdr" donosi silne milione nek slobodno probaju i sami...ovako samo bezveze arlaucu:fantom:

Včćpdr je predstava korisnih budala.

Ima efekat kao i tisuću "atentata" izvedenih na vrhovnika.

Statisti u pdr-ovoj lutkarskoj predstavi.

Jedini "anti pdr" je Robija. Sprco pare, a nije isporučio rezultat. Možda će biti bolji na popravnom, dogodine.

Ako ćemo pošteno, to i nisu neke pare za pdr barone.

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ne verujem da neuspesi večitih na negativan način utiču na Vučićeve pokušaje PRa. 

 

Naprotv, on se najbolje snalazi baš u tom 'Daš im pare, mnogo sam im para dao, a oni nesposobni' narativu. Ili bar u njemu najviše uživa.

 

Zapravo, ja mislim da on navija da Partizan poduva. Ovo mu je idealni scenario.

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Ne verujem da neuspesi večitih na negativan način utiču na Vučićeve pokušaje PRa. 

 

Naprotv, on se najbolje snalazi baš u tom 'Daš im pare, mnogo sam im para dao, a oni nesposobni' narativu. Ili bar u njemu najviše uživa.

 

Zapravo, ja mislim da on navija da Partizan poduva. Ovo mu je idealni scenario.

To je krizni menadžment. Kao i Čaletovo da je Oskar žrtva genocida.

Idealni marketing: Ekonomski tigar stvorio evropskog šampiona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...