Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

9 hours ago, *edited by mod said:

Hoćemo. Nedelju dana nakon što svima bude jasno da je Vučić bivši.

 

8 hours ago, Tresko said:

Kad oni eventualno to budu uradili, znaćeš da je Vučiću kraj. Oni tako uvek, uz svaki režim su, i prvi su indikator da je tome došao kraj, kad oni krenu protiv njega

 

delimo uz komentar

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Ne moraš više da se trudiš, maloumni su već prihvatili taj narativ

 

Netačno, maloumni i dalje tripuju da se partizan voli dok se za zvezdu život i ostale sitnice navija. Operisani od realnosti, pune tribine, veruju da su posebni dok pevaju šta dobošar započne.

 

Doduše, nisu svi maloumni, neki su mafijaški ološ koji živi od manipulacije i instrumentalizacije maloumnima.

 

Trenutno je hajp na KKP, ali stići će vas i ovi naši sa svojom iluzijom o najboljim navijačima na svetu. Ima deset godina kako su se i oni nesrećnici hvalili video uredcima turista sa 3 zgranjavanja u minuti.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Moze Rambo Amadeus da napravi remix Vanzemaljca, ali da umesto sto pati zbog zene napravi tekst da je dosao na planetu Zemlju da pogleda KKP uzivo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, MiddleClass said:

Kako su jugosloveni docekali Kukoca i Radju. Ovo niste mogli u prenosu da vidite :fantom:

IMG-8d7a5d6b0eca242f3cc69caf61025df6-V.jpg

 

pa pravili su se na prosloj tekmi, wtf

Link to comment

Ne znam koliko se sprdate. Ovo su dosta ozbiljne stvari i kad već morališete na kkp temi onda ostanite dosledni.

 

Jasno je o čemu se tu radilo sinoć.

  • +1 4
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Ne znam koliko se sprdate. Ovo su dosta ozbiljne stvari i kad već morališete na kkp temi onda ostanite dosledni.

 

Jasno je o čemu se tu radilo sinoć.

 

Uz džukačko ignorisanje činjenice da im je ostatak hale zviždao i da ih je izvređao :hihi:

  • +1 7
Link to comment

Mogli bi odrasli ljudi malo vise da ne drze glavu u pesku nego kad dolaze ovde da malo izuce kako stoje ovde stvari.

 

A ne da se rukuju, slikaju, primaju neke nagrade, nastupaju za...

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

 

Jasno je o čemu se tu radilo sinoć.

 

meni i nije, nisam pratio, samo shitpoustujem na ponudjeni materijal

 

ako nisu zvizdali kukochu i radji koji su zapalili sa postolja 95e, cemu sad ovaj false stejtment? ozbiljno pitam

  • +1 1
Link to comment

@uini

19191 or mediji@bia.gov.rs su adresa za to pitanje

 

 

bilo je i tada zvižduka, ali su prosto bili nadglasani standing ovationom cele arene(kao i sada). oni(tzv organizovani) se bore za svoje mesto pod suncem, jbg nema tendera, kad se vojska na kosovo vrati akcija pa moraju na ovaj način da podignu vidljivost, a to pak nije bilo učinkovito na utakmici protiv zadra ili koga su već igrali u abi

 

i da, koliko sam uspeo da primetim sinoć nije pominjan kukoč, već samo rađa,zbog one izjave na kninskoj tvrđavi tokom oluje pretpostavljam

 

 

 

ja ne bih mogao preciznije da objasnim

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, Milošica said:

Ne znam koliko se sprdate. Ovo su dosta ozbiljne stvari i kad već morališete na kkp temi onda ostanite dosledni.

 

Jasno je o čemu se tu radilo sinoć.

 

Nije nam ni bila potrebna jučerašnja epizoda da razumemo tu podelu na utakmicama Partizana.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Nije nam ni bila potrebna jučerašnja epizoda da razumemo tu podelu na utakmicama Partizana.

Uiniu je bila :D

  • Haha 1
Link to comment

Nema generala da podeli svoja saznanja iz službe, te objasni koja je struja tribine pravoverujuća, a koji su zabranjeni.

 

 

  • +1 4
Link to comment
33 minutes ago, Milošica said:

Ne znam koliko se sprdate. Ovo su dosta ozbiljne stvari i kad već morališete na kkp temi onda ostanite dosledni.

 

Jasno je o čemu se tu radilo sinoć.

 

Da su ovo ozbiljne stvari Zoc bi se oglasio na kzs i rekao da zbog ustasa i sirenja mrznje mozete fasovati kaznu od EL, ali posto svi znamo za moralni kompas i Zoca i celnika EL svi se prave mrtvi i kritikuju navijace zbog dima u hali :isuse:

  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Da su ovo ozbiljne stvari Zoc bi se oglasio na kzs i rekao da zbog ustasa i sirenja mrznje mozete fasovati kaznu od EL, ali posto svi znamo za moralni kompas i Zoca i celnika EL svi se prave mrtvi i kritikuju navijace zbog dima u hali :isuse:

Jbg ne sme zbog snage Države, nije blesav.

 

Kao što i niko od nas ne bi smeo da istupi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...