Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

10 minutes ago, Nikodije said:

Najdraži Zvezdini selebritiji su mi Dejan Cukić i Nikola Čutura. Nisu propustili utakmicu u Uvalin sezoni, kad je Čović preuzeo nema ih. Pravi cigani.

Plus guslar

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

gusle su umesto onog transparenta od danas, pank je u ostatku hale. tamo gde kod vas sede aco petrović i turisti iz Salzburga koji slikaju selfije

Gusle su bile na sred terena a ne na tribini ako se dobro sećam.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Gusle su bile na sred terena a ne na tribini ako se dobro sećam.

 

Bruka je to sa guslama, bruka neukusa i estetike, al bar guslar nije nosio mutavog na plećima.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

 

Bruka je to sa guslama, bruka neukusa i estetike, al bar guslar nije nosio mutavog na plećima.

 

Nosili su fudbaleri, blazenopocivseg velju

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

 

Bruka je to sa guslama, bruka neukusa i estetike, al bar guslar nije nosio mutavog na plećima.

Svakako da je to najveće dno koje je KK dotakao. Mala uteha je da su i tada u Pioniru u dosta manje bezbednim okolnostima od današnje Arene ljudi priliču negativno reagovali na to. Ne mogu tačno da se prisetim ali mislim da je bio neki igrač koji nije nosio majicu. Doduše možda me sećanje skroz vara ili je možda bio na fudbalu. Nije ni bitno. Mutave Velje Mišići ne treba da budu ni u sali a ne majcama ili u skupštinama.

Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Gusle su konceptualna autoironična umetnost. Ne može to svako da shvati.

Prodato ali samo ako u isto koncept uvežeš i Zvezdina učešća u EL.

  • -1 1
Link to comment

zaista sam ponosan kako je hala reagovala na one naručene provokacije i srećan što je bar za vreme partizanovih utakmica arena jedino mesto gde je pristojna i neiskompleksirana srbija u većini..većini koja je i večeras pokazala ko je gazda u crno beloj areni 

Edited by weedman
  • +1 7
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

Mene zanima kad ćemo ovako nešto da dočekamo kod cigana. Ne u komentarima na internetu, nego na stadionu i u hali da se istok ili zapad suprotstave severu.

Davno su oni od mene stvorili coveka koga dolasci na stadione i u hale kada igra Zvezda ne zanimaju, tako da ne mogu ni da budem tamo da se suprostavim, kao i mnogi drugi.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, weedman said:

zaista sam ponosan kako je hala reagovala na one naručene provokacije i srećan što je bar za vreme partizanovih utakmica arena jedino mesto gde je pristojna i neiskompleksirana srbija u većini..većini koja je i večeras pokazala ko je gazda u crno beloj areni 

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, ZokiAsov said:

 

Nosili su fudbaleri, blazenopocivseg velju

 

Ne čudi me, FKCZ i KKP su vodeći generatori zla.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

 

Ne čudi me, FKCZ i KKP su vodeći generatori zla.

 

Ne moraš više da se trudiš, maloumni su već prihvatili taj narativ

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...