Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

3 minutes ago, nenad said:

 

ovo je prejadno cak i za tvoje standarde.

Koliko meni šište jajca za to šta ti i tebi slični -45 likovi mislite o tome šta ja pišem.

  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Koliko meni šište jajca za to šta ti i tebi slični -45 likovi mislite o tome šta ja pišem.

 

jasno je saml da tebi siste jajca da ukljucis mozak, inace ne bi forumase izjednacavao sa kriminalcima sa tribina. 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, *edited by mod said:

Da je bilo složno, moglo bi se meriti. Ovako je zapravo jedan od svetlijih trenutaka što su ućutkali stoku.

 

A -45 stoji postojano 

Ma jok, ovo je neizbrisiva sramota. Nikad nijedan Hrvat vam neće više doći na utakmicu, a Hezonja ostaje nedosanjani san.

A bilo je lepo krenulo vraćanje korenima.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

jasno je saml da tebi siste jajca da ukljucis mozak, inace ne bi forumase izjednacavao sa kriminalcima sa tribina. 

Buahahaha. Ajd ciao -45.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Ma jok, ovo je neizbrisiva sramota. Nikad nijedan Hrvat vam neće više doći na utakmicu, a Hezonja ostaje nedosanjani san.

A bilo je lepo krenulo vraćanje korenima.

Dogodine će biti drugačiji koncept i akcenat je na uigravanju igrača za reprezentaciju. Stoga Hezonja, Smith i Božić će imati ozbiljnu minutažu 

  • +1 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
27 minutes ago, Tresko said:

Još više ih žulja, što je 90% hale napušilo ove vučićeve agente.


giphy.gif?cid=2154d3d7b29glsyl6kzdgc7p1o

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Mene zanima kad ćemo ovako nešto da dočekamo kod cigana. Ne u komentarima na internetu, nego na stadionu i u hali da se istok ili zapad suprotstave severu.

  • +1 5
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Mene zanima kad ćemo ovako nešto da dočekamo kod cigana. Ne u komentarima na internetu, nego na stadionu i u hali da se istok ili zapad suprotstave severu.

i zašto nikada

  • +1 6
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Mene zanima kad ćemo ovako nešto da dočekamo kod cigana. Ne u komentarima na internetu, nego na stadionu i u hali da se istok ili zapad suprotstave severu.

Hoćemo. Nedelju dana nakon što svima bude jasno da je Vučić bivši.

  • +1 7
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Mene zanima kad ćemo ovako nešto da dočekamo kod cigana. Ne u komentarima na internetu, nego na stadionu i u hali da se istok ili zapad suprotstave severu.

Realno nisam optimista. Kad Cigani kolege šipkaši sednu na trubu, možda se i desi nešto, osim što će Jan Madar da zaključa tiktok.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...