Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

8 minutes ago, Eleniko said:

 

ni jedno ni drugo nije tačno

 

 

možda sam ja glup, ali ne znam kako ovo drugačije da protumačim

 

On 29. 3. 2024. at 8:03, Eleniko said:

 20.000 debila protiv 2 reprezentativca Srbije

 

 

i nemoj da me teraš da tražim i kvot za onaj "odgovor na pevanje", znaš da ću naći

Link to comment
16 minutes ago, sigurnost said:

Reče navijač kluba čiji je najuspešniji predsednik u istoriji don Radojica Nikčević, a trener danas uslikan sa Veskobarom.

Reče navijać KKCZDIVABGDFMPITD... a.a.a. Antidržavni projekat :D

 

spacer.png

Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

Samo vas posmatram

Screenshot_20240229-124922.thumb.jpg.24ac523a1579fdd728a1f2c7758e6ac0.jpg

Ovako patetiko sa otoka dok gleda u temu KKPARTIZAN 

Link to comment
5 minutes ago, aram said:

 

možda sam ja glup, ali ne znam kako ovo drugačije da protumačim

 

 

i nemoj da me teraš da tražim i kvot za onaj "odgovor na pevanje", znaš da ću naći

 

 

nađi slobodno, vadio si to iz konteksta i tada pa možeš i sada.

 

u tvom rastuće navijačkom mozgu ljudi koji su instruirani da zvižde svom igraču zato što je naplatio dug koji je klub imao prema njemu su možda postali gospoda, u mom su upravo to što sam napisao a bilo je i navijača kkp koji su isto to rekli. jbga, nismo isti, u pravu ste.

Edited by Eleniko
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Reče navijać KKCZDIVABGDFMPITD... a.a.a. Antidržavni projekat :D

 

spacer.png

Idi bre filozofe!

Možeš ti bolje.

Link to comment
Just now, sigurnost said:

Idi bre filozofe!

Možeš ti bolje.

Prema svecu i tropar :tongue:

Link to comment

Brate Eleniko, ti momenti zviždanja su baš onaj klasičan benigni seljački navijački folklor, čiji smo predstavnici 99% nas na forumu(bilo koje boje).

 

Totalno mi deluješ kao tip koji razume takve stvari hladne glave, ne znam koji ti je kurac.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, aram said:

Lepo je što ne prijavljuješ, ali bi mogao i da objasniš u čemu je problem. Evo ja sam prvi put čuo nadimak Ćoki u transkriptima razgovora Legije i Zvezdana.

PS: kako god to tebi izgledalo, ovo NIJE sportski forum.

 

Problem je što se na prethodnoj strani učitavala povezanost forumaša koji nadimak koriste sa onima koji su nadimak zadenuli. Verovali ili ne.

 

A Ćokija treba gaziti uvek i svuda. Bez obzira što se nije hvalio svojim drugovanjima sa ubicama, govorio da su to dobri momci koje je savetovao da pljačkaju banke.

 

Da je to radio zvali bi ga General umesto Ćoki.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bio je u zatvoru zbog nehotičnog ubistva, to je ono zbog čega je dobio nadimak Robija.

Dakle, DOKAZANO je ubio nekog, a sa druge strane imamo neproverene rekla - kazala kvazi informacije o Čoviću.

I to što je bio u SPS-u je samo jedan deo priče, izašao je iz te partije posle pokradenih beogradskih izbora. I to nešto govori.

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

zar nije zbog neodazivanja na vojni poziv? nebitno, nadimak ga ostao, tako je kako je

Nije bilo neodazivanja.

Priložio je izveštaj psihijatra da je poremećen. Sad vojne vlasti su nalaz tretirale kao lažan i oterale ga u vojsku.

 

  • +1 1
Link to comment

Nemam problem sa tim, barem u pogledu regionalnih titula, uništio vam je deceniju i jače navijanja za vaš klub.

 

Edited by booyaka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...