Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

4 minutes ago, Milošica said:

Neka mi se javi na pm neko ako voli neke radnje na granici zakona.

 

Ima li neko broj njegovih roditelja ? 

 

Da sprecimo dete da se sjebe u cvetu mladosti

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1351037/srbi-crnoj-gori-ogorceni-zeljko-obradovic-drustvu-poslanika-dps

 

još jedan napad na Željka, ovoga puta "kriv" što sedi sa "pogrešnim" crnogorcima. koji su, ni manje ni više, kao se navodi u tekstu, pripadnici DPS (to je navedeno kao znači da sedi sa ustašama ili nacistima i pije kafu)

 

tu je i preporuka o poželjnom političkom ponapanju ".....umesto da se sastane sa političkim predstavnicima srpskog naroda ipak bira da sedne sa predsednikom DPS-a Danijelom Živkovićem, kao i poslanicima te političke partije Milošem Nikolićem i Andrijom Nikolićem.....to očigledno ne smeta Obradoviću da u ovom lepom prolećnom danu uživa sa liderima antisrpskih snaga u Crnoj Gori"

 

očigledno da postoje izvesna politčka očekivanja od Željka (da se ne izražavam jače).....i očigledo da ih on ne ispunjava.......svaka mu se pozlatila i neka samo nastavi. iako mu je ova sazona, do sada, baš loša, prvi stajem iza ako krenu da ga otvoreno penale napredna i ostala govna odavde

 

To mu je taman drustvo. Dps = sns

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1351037/srbi-crnoj-gori-ogorceni-zeljko-obradovic-drustvu-poslanika-dps

 

još jedan napad na Željka, ovoga puta "kriv" što sedi sa "pogrešnim" crnogorcima. koji su, ni manje ni više, kao se navodi u tekstu, pripadnici DPS (to je navedeno kao znači da sedi sa ustašama ili nacistima i pije kafu)

 

tu je i preporuka o poželjnom političkom ponapanju ".....umesto da se sastane sa političkim predstavnicima srpskog naroda ipak bira da sedne sa predsednikom DPS-a Danijelom Živkovićem, kao i poslanicima te političke partije Milošem Nikolićem i Andrijom Nikolićem.....to očigledno ne smeta Obradoviću da u ovom lepom prolećnom danu uživa sa liderima antisrpskih snaga u Crnoj Gori"

 

očigledno da postoje izvesna politčka očekivanja od Željka (da se ne izražavam jače).....i očigledo da ih on ne ispunjava.......svaka mu se pozlatila i neka samo nastavi. iako mu je ova sazona, do sada, baš loša, prvi stajem iza ako krenu da ga otvoreno penale napredna i ostala govna odavde

Ima jedna jasna poruka za te ogorčene i ove što pišu o tome: Mogu da se Željku napasu muda. Ako to njih iritira, onda treba isključivo sa tima da sedi.

Link to comment
9 hours ago, bradilko said:

ne zanima me niko ko se lize sa milom djukanovicem i njegovim narko/ duvanskim kartelima.

 

 

zašto tako isključivo?

  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment
41 minutes ago, kralj said:

 

 

Ko li je Ćokija nazvao Ćoki?

 

Za Đinđićevu majku je svakako Čović bio Ćoki.

  • +1 1
Link to comment

Mnogo volim bradilka, ali ovo je jako od strane ovog zlog forumaša levog, mora se priznati :D

 

A za Želimira samo :heart: 

 

Daj Midl, pa iz aviona se vidi da si tip kome ne bi smetala slična slika na kojoj bi se hipotetički neko vaš našao. I ok mi je što si takav jer sam i ja, samo bez lažnog moralisanja :)

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
10 minutes ago, levi said:

 

zašto tako isključivo?

evo ga vitez levi.

borac bez mane i straha.

ajde setaj

Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Mnogo volim bradilka, ali ovo je jako od strane ovog zlog forumaša levog, mora se priznati :D

 

A za Želimira samo :heart: 

 

Daj Midl, pa iz aviona se vidi da si tip kome ne bi smetala slična slika na kojoj bi se hipotetički neko vaš našao. I ok mi je što si takav jer sam i ja, samo bez lažnog moralisanja :)

 

 

 

jel to sto je obradovic bio u kafani sa ovim govnima iz dpsa i ovim barovicem sto je narucio prebijanje jevrema brkovica pa je tom prilikom  ubijen vozac jevrema brkovica?

ako je to to je glupost u odnosu na gruhonjiceve aktivnosti po crnoj gori.

nije mi milo to da vidim ali obradovic se ne bavi politickom propagandom po crnoj gori niti mora da bude obavesten. ovi iz dpsa i dalje kontrolisu kscg i buducnost. oni su mu domacini, njihov je i hotel hilton i podgorica i postpuno nebitnoza ovu pricu na doom doom.

(nemam instagram pa sam morao da listam temu unazad)

 

Edited by bradilko
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ovo je politicko krilo organizovanog kriminala u CG. Normalan covjek izbjegava njihovo drustvo...

To se zove diversifikacija prihoda.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

 

nije mi milo to da vidim ali obradovic se ne bavi politickom propagandom po crnoj gori niti mora da bude obavesten. ovi iz dpsa i dalje kontrolisu kscg i buducnost. oni su mu domacini, njihov je i hotel hilton i podgorica i postpuno nebitnoza ovu pricu na doom doom.

 

Milo je meni :covid19:

  • Haha 1
Link to comment

koliko je meni poznato, Željko je prilično apolitičan lik. ne kažem da nema politički stav ili da ne poznaje ljude koji se bave politikom, ali se on ne bavi politikom. objavljeni tekst upravo implicira da bi Željko trebao da se bavi politikom i to na određeni način. gostovanje kluba u cg, prema ovom tekstu, trebalo je shvatati kao političku kampanju i Željko je morao da se sretne sa predstavnicima Srba u cg. pretpostavljam da bi idealno bilo da je nosio i majicu na kojoj napred piše 1244, a na leđima Kosovo je Srbija i da se pre utkamice založio za afirmaciju Srpskog sveta i istakao neprikosnovenost i mudrost A. Vučića. 

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...