Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Brat Eleniko, šta je ovo :D

 

U nekim delovima istocne Evrope, dovoljan razlog da te pozovu iza kuce, dok te cekaju sa sekirom i pogacom

  • Haha 5
Link to comment
Just now, SNARC said:

 

U nekim delovima istocne Evrope, dovoljan razlog da te pozovu iza kuce, dok te cekaju sa sekirom i pogacom

 

@aram

 

kapiram da je i prizivanje lišavanja života isto okej

 

tj znam da jeste jer nije prvi put da se to piše

Link to comment

Predivno veče  u uzavreloj atmosferi dvorane Morača. Ipak je na kraju pobedio kvalitet i košarkaško znanje najboljeg trenera Evrope :wub:

[bujaka mode off] :D

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

@aram

 

kapiram da je i prizivanje lišavanja života isto okej

 

tj znam da jeste jer nije prvi put da se to piše

 

Dobro vece, vasa ekselencijo, ambasadore republike Patetika :) 

 

 

edit - Fuck..vise nisi ni Emotiko...idemo na Patetiko :)

Edited by SNARC
  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

@aram

 

kapiram da je i prizivanje lišavanja života isto okej

 

tj znam da jeste jer nije prvi put da se to piše

 

lapot je na forumu stilska figura, koja se koristi oduvek, ne brukaj se još više molim te

 

Link to comment
39 minutes ago, Filozof manijak said:

Naše komšije ne vole kad im se legenda kluba spominje u vezi sa mafijašima, potpuno razumem konsterniranost :D

Reče navijač kluba čiji je najuspešniji predsednik u istoriji don Radojica Nikčević, a trener danas uslikan sa Veskobarom.

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, Eleniko said:

ćoki = ubica = precednik kkcz = navijač kkcz = glasač SNS

vrlo dobro znaš da ovo boldovano niti mislim niti ću dozvoliti ikada da se ovde protura. navijač kkcz nije isto što i stoka huliganska koja formalno danas navija za kkcz, juče je navijala za rad a sutra će, ako zatreba i za partizan.
dočim si ti koliko juče nazvao 20 hiljada ljudi debilima, prekjuče pravdao napad na obične navijače bezbol palicama time da su neki tamo nešto pevali i slično. nemoj da idemo dalje tim putem, molim te.

a mani me dps-a, sns-a i ostalog, sve je to ista ekipa kao i sps.

  • +1 4
Link to comment
26 minutes ago, booyaka said:

bio u tvorza zbog nehotičnog ubistva u pijanom stanju


e, da ne zaboravim ovo, ima neki dokaz za to? ja sam uspeo da pronađem da je ubio babu, zgazio dete na pešačkom, pravio svadbu u istoj ulici u kojoj je dete živelo par nedelja kasnije iako ga je kum Milenko Savović molio da dođe da napravi svadbu u Beogradu sve će on da plati, zatim i da nije ni išao u zatvor nego je nešto malo odležao lik koji je bio s njim u kolima to veče, ali ovo da je bio pijan nigde jebi ga. neki link?

Link to comment
1 minute ago, aram said:


dočim si ti koliko juče nazvao 20 hiljada ljudi debilima, prekjuče pravdao napad na obične navijače bezbol palicama time da su neki tamo nešto pevali i slično.

 

ni jedno ni drugo nije tačno i to je učitavanje ekipe sa šipke kome si se pridružio

 

no dobro, nije moje da te ubeđujem u bilo šta

 

neka te ne uzbuđuju pretnje sekirom i kamenom koje se ovde svako malo ponavljaju 

 

 

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, aram said:

vrlo dobro znaš da ovo boldovano niti mislim niti ću dozvoliti ikada da se ovde protura. navijač kkcz nije isto što i stoka huliganska koja formalno danas navija za kkcz, juče je navijala za rad a sutra će, ako zatreba i za partizan.
dočim si ti koliko juče nazvao 20 hiljada ljudi debilima, prekjuče pravdao napad na obične navijače bezbol palicama time da su neki tamo nešto pevali i slično. nemoj da idemo dalje tim putem, molim te.

a mani me dps-a, sns-a i ostalog, sve je to ista ekipa kao i sps.

 

nije moje da te, kao moderatora, nešto savetujem......al ne pali se na provokatora. ne postoji objašnjenje koja ćeš da daš a da će biti dovoljno, zadovoljavajuće isl. stoga je razumo ne gubiti vreme

 

kad svedeš na proste činioce.....ili ga tolerišete ili ne.....simple as that

  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, aram said:


e, da ne zaboravim ovo, ima neki dokaz za to? ja sam uspeo da pronađem da je ubio babu, zgazio dete na pešačkom, pravio svadbu u istoj ulici u kojoj je dete živelo par nedelja kasnije iako ga je kum Milenko Savović molio da dođe da napravi svadbu u Beogradu sve će on da plati, zatim i da nije ni išao u zatvor nego je nešto malo odležao lik koji je bio s njim u kolima to veče, ali ovo da je bio pijan nigde jebi ga. neki link?

Kakvu svadbu, kad je već bio oženjen kad se to desilo?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...