Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

I dalje ništa od novog ugovora za najtrofejnijeg, postaje sumnjivo

IMG_20240416_163513.thumb.jpg.f60ea31336e08472e2267fdb190983b1.jpg

Ko je sad taj Obrad koga čekamo?

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, sigurnost said:

Zar Robiji toliko dogorelo do nokata da KLS postaje eminentno takmičenje?

 

Ako izduva ABA, a uzme KLS ima da nadahnuto saopštava kako je KLS najteže takmičenje za osvojiti i najvažniji trofej u njegovoj karijeri. :fantom:

  • +1 4
Link to comment

Gledam sad DulOa u emisiji 360 stepeni..

Simpa mi je kako baguje oko imena igrača, ne može da se seti svog pleja sa f4 u Parizu, ne može da se seti Egzuma, a najjače kad je za Borišu rekao ŠIMUNIĆ! :laugh:

Inače, dobro izgleda, i dalje zdravorazumski razmišlja, al' ga jebuckaju ta imena..

  • Haha 1
Link to comment

Ne znam zasto crno belom pucanstvu nije zanimljivo gostovanje Ostoje u istom potkastu u kojem je Covicu legendo izdominirao prije neki dan. Elem...

 

"Imali smo top 8 budzet u EL i nismo zadovoljni rezultatima"

 

"Robija trazi petogodisnji ugovor, a ja mu mogu ponuditi samo dvogodisnji jer toliko traje moj mandat. Kako da mu garantujem visinu budzeta za 3 sezone kad ne znam da li cu biti tu"

 

"Nismo smjeli vrijedjati Milutinova, sad nece htjeti da dodje i ruzno smo se ponjeli prema njemu, a zamalo je oko izgubio zbog Partizana"

 

"Pogodili smo sa Lesorom i Egzumom, ali smo zato ove sezone promasili sa svim top pojacanjima"

 

"Nece biti mnogo tumbanja rostera"

 

"Sa Covicem necu vise piti pice jer prica okolo da sam narko diler, a ja drogu nisam ni na filmu video"

 

"Furam frizuru kao njemacki vojnik '43, hocete li broj mog frizera?"

  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Ne znam zasto crno belom pucanstvu nije zanimljivo gostovanje Ostoje u istom potkastu u kojem je Covicu legendo izdominirao prije neki dan. Elem...

 

"Imali smo top 8 budzet u EL i nismo zadovoljni rezultatima"

 

"Robija trazi petogodisnji ugovor, a ja mu mogu ponuditi samo dvogodisnji jer toliko traje moj mandat. Kako da mu garantujem visinu budzeta za 3 sezone kad ne znam da li cu biti tu"

 

"Nismo smjeli vrijedjati Milutinova, sad nece htjeti da dodje i ruzno smo se ponjeli prema njemu, a zamalo je oko izgubio zbog Partizana"

 

"Pogodili smo sa Lesorom i Egzumom, ali smo zato ove sezone promasili sa svim top pojacanjima"

 

"Nece biti mnogo tumbanja rostera"

 

"Sa Covicem necu vise piti pice jer prica okolo da sam narko diler, a ja drogu nisam ni na filmu video"

 

"Furam frizuru kao njemacki vojnik '43, hocete li broj mog frizera?"

 

Sto nisi okacio legendinu dominaciju? Nije valjda da se stidis?

Link to comment

Legendinu dominaciju smo nasiroko apsolvirali na ppp. Secirali smo mu rijec po rijec i slozili se da je argumentima unistio Plavsica

  • Hvala 1
Link to comment
13 hours ago, levi said:

Ostoja probio medijsku blokadu, večeras i na SK i kod Edina na Areni

Bio u Stambolu na doradi grive, pa je sad psihofizički spreman da istupi pred javnos.

Link to comment
14 hours ago, levi said:

Ostoja probio medijsku blokadu, večeras i na SK i kod Edina na Areni

Jači od adv. Gajića prezidenta Stranke Narodne.

  • Haha 2
Link to comment
  • Krošek changed the title to Košarka u vrtlogu politike

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...