Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, booyaka said:

Ne biste dobili ni sa Ledejom Oli, pa jedva ste dobili Budućnost sa njim koja je na tri puta nižem nivou od bilo kog evroligaša.

Da pošto košarka baš tako funkcioniše... Sa Ledejom smo izgubili od Igokee, ergo trebalo bi da sa tim istim timom imamo 0 pobeda u EL jer su svi ostali timovi na bar 5 puta boljem nivou od Igokee 

 

A za Oli je bilo dovoljno ono što je Toni rekao, da uđe neko sa klupe i izmisli 4-5 poena u zadnjoj četvrtini.

  • +1 3
Link to comment

Kada se stisne odbrana kako je Oli uradio u poslednjoj četvrtini, ne bi Ledej tu ništa pomogao. Nije on elitni ofanzivac, prilično je predvidljiv u tom segmentu.

Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Da pošto košarka baš tako funkcioniše... Sa Ledejom smo izgubili od Igokee, ergo trebalo bi da sa tim istim timom imamo 0 pobeda u EL jer su svi ostali timovi na bar 5 puta boljem nivou od Igokee 

 

A za Oli je bilo dovoljno ono što je Toni rekao, da uđe neko sa klupe i izmisli 4-5 poena u zadnjoj četvrtini.

Fx Mayansfx GIF by Mayans M.C.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

E da, bratu Zeku da se za zivota digne neki spomenik ispred Arene, moze u avion pozi ili ovo ako neki umetnik uspe da uhvati facijlane ekspresije™

 

zach-leday-zek-ledej.gif

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Zekara :wub:

Odlučio meč.

 

Ja zaboravio skroz da igramo i setio se negde oko pola deset. Uključio na sbb "gledaj ispočetka" i uživao u utakmici bez reklama, tajmauta, poluvremena. Dobar je meč bio. Naši su se baš trudili, pogotovo glavne zvezde Naneli, Panter, Zek, PJ, Kaminski... Kad oni igraju dobro i pobede su blizu. Stvarno nisam znao rezultat, ali sam nekako bio siguran da dobijamo. Klupa, nažalost, ponovo zakazala. Vidim da ih i Željko spominje. 

 

Idemo dalje, da osvojimo Berlin 4.aprila

 

 

berlin..jpg

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Mi negde od Efesa igramo dosta smislenije napadački. Ne računam hrkljuš sa Realom koji je bio specifičan meč.

 

Problem je u tim momentima raspada(koji se kod svih dešavaju ali kod nas kao da su izraženiji, ili smo subjektivni) gde uglavnom najebemo ili zbog lošeg izdanja domaće osnove(gde je obostrana krivica njih i Želimira) ili zbog umora nosilaca koji je opet direktno povezan sa ovim prvim.


Igrali smo i protiv Reala ozbiljno dobrih 25 minuta, čak i kad je krenuo sumrak nije izgledalo toliko strašno, imali smo dobre šuteve koji jbg nisu ulazili, a njima jesu (zato su oni prvi a mi…nismo prvi :D ), posle kad su se odlepili smo pali i psihički i fizički, nije bilo spasa.

 

+1 na drugi pasus

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:


Igrali smo i protiv Reala ozbiljno dobrih 25 minuta, čak i kad je krenuo sumrak nije izgledalo toliko strašno, imali smo dobre šuteve koji jbg nisu ulazili, a njima jesu (zato su oni prvi a mi…nismo prvi :D ), posle kad su se odlepili smo pali i psihički i fizički, nije bilo spasa.

 

+1 na drugi pasus

Ma meni su prvih 25 minuta protiv Reala omiljenih prvih 25 minuta neke utakmice ove sezone, ali kapiram da nije po ukusu šire publike :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Lord Stef said:

E da, bratu Zeku da se za zivota digne neki spomenik ispred Arene, moze u avion pozi ili ovo ako neki umetnik uspe da uhvati facijlane ekspresije™

 

zach-leday-zek-ledej.gif

 

ispred arene, jer, to je sada partizanovo ( :

mi cemo teokratiji u zelezniku, skromno i u krugu porodice, ovako nesto

 

images?q=tbn:ANd9GcSotpY1lIF7dlXqIVpn7g0

  • +1 3
Link to comment

Zek odlučuje, pogađa trojku:

 

 

A klupa Partizana :

 

 

 

I onda Željko na konferenciji za novinare izjavi:

 

,,Košarka ne može da se igra sa pet igrača. Kada se pogleda minutaža… Nije samo koš košarka, ima mnogo segmenata u kojim mogu da pomognu timu. Zakazao sam već sutra ujutru trening ovim nekima, pravo sa aerodroma, da vidimo šta se dešava.''

  • Haha 1
Link to comment

Gde da se raduju, suviše puta ove sezone smo izgubili posle radovanja za pobedu.

Link to comment

Košarkaši Partizana imali su trening u ponedeljak ujutru u Štark areni, odmah posle povratka sa gostovanja Budućnosti.

Obraćajući se novinarima u Podgorici, posle važne pobede u derbiju u Morači, trener crno-belih Željko Obradović to je podelio sa javnošću.

"Već sutra sam zakazao trening nekima, pravo sa aerodroma, da vidimo šta se dešava", rekao je Obradović u "Morači".

Prema poslednjim informacijama, reč je o trojici momaka.

To su Alen Smailagić, Aleksa Avramović i Uroš Trifunović, prenosi "Maxbet sport".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

#obraeffect jos tri godine, kazu. cestitke.u tom periodu odmerice snage sa 6 zvezdinih trenera

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...