Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_8955.thumb.jpeg.4ae95654943d6e4af5341f037c2f79cc.jpeg

 

koji li je nick grboviću?

 

 

 

I nama je degutantan i smeta nam ovaj govnar. Kako bi on rekao, nek ide i bude direktor neke hale u Bogutovcu.

  • +1 5
Link to comment

najjači momenat ipak da je Partizan uložio velika sredstva u renoviranje Arene. verovatno iz sopstvenih prihoda

  • Haha 3
Link to comment

Montirali smo solarne panele na Arenu..i od te struje pravimo bitkoine i deo prodajemo srpskom pucanstvu..odatle uvecani racuni za struju i dolazak Mirotica.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

najjači momenat ipak da je Partizan uložio velika sredstva u renoviranje Arene. verovatno iz sopstvenih prihoda

Levi, pa ti si u onom našem društvu vs gospa buba?

Edited by Milošica
Link to comment
4 hours ago, sigurnost said:

Goran Grbović direktor Arene i besplatno korišćenje Arene za Partizan idu u paketu.

Bukvalno se lik ne pita ništa. Svi poslovi idu preko Kijanovića. 

 

Da se pita ne bi lajao po medijima, nego bi završio nešto. Ali ne za kkp. 

Edited by smooth.Op
Link to comment

A kao sto znamo Kijanovic je napustio Partizan jer Andrej nije mogao vise da trpi uvrede

 

Link to comment

Kukoč otkriva da postoji tajna veza sa crno-belima.

- Mogao sam da budem igrač Partizana – kaže član Kuće slavnih NBA: - Tačnije, mogli smo Dino Rađa i ja da budemo igrači Partizana. Moglo je da se desi, ali nije. 

 

Kad se već pomenuli, red je i da otkrijete tajnu do kraja.

 

- Ne znam koliko je to zaista tajna. Dok smo Rađa i ja bili u Puli na pripremama reprezentacije došao nam je Dragan Kićanović i predložio da pređemo u Partizan. Kića je tada bio direktor kluba, a nas dvojica igrači Jugoplastike koja nam još nije nudila ugovor. Lepo nas je nagovarao, rekao da je sve pripremljeno, da će sve biti brzo završeno. Onda smo nas dvojica zvali kućama i rekli roditeljima da imamo ponude za prelazak u Partizan. Ja sam rekao da hoću da idem. Onda su naši roditelji zvali ljude iz Jugoplastike, a oni čim su čuli šta se dešava zvali su nas i rekli da se vratimo u sobu, zaključamo i da ne izlazimo dok oni ne dođu. Tako smo i uradili. Zaključali smo se u sobi i ostali igrači Jugoplastike.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...