Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Мен’ се чини са би Јогиша видео терен таман колико и Смитх.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Zanimljiva tema, ne bi rekao da je Aleksa na izlaznim vratima ali sigurno da ima već bivših tipa Smith, Jare, Mateuš...

Smit sigurno, a Jare je potpisao na dve godine, čini mi se. Sumnjam da će njega neko hteti posle ovakve sezone, te da će i on hteti da ide... Mislim i da sam čuo i da se ženi na leto, pa mi deluje da će se on zameniti u ulozi sa zamenikom kapitena, čija leđa vidim pre Jaretovih. Mateuš isto dve dine ugovora, s tim što je druga opciona...Letonac i Grk su izašli iz istovetnih ugovora, nisam siguran i da će Poljak.

 

Po priči ko nam je prvi pik rekao bih i da je Nanulica zreo za penziju.

 

A za Aleksu mi deluje kao siguricatm, sve, od novinskih članaka, preko objektivnog pogleda na ovaj trenutak u njegovoj karijeri, pa sve do tretmana koji uživa kod The Coach-a. Slično i sa Smajlijem, minus novinski članci, plus priče po Kotežu:)

Link to comment
20 minutes ago, arheolog1981 said:

Neki gladitelj jaja? Nama bi jebeni Jogi Medvedić Ferel bio premija da smo ga onomad doveli kao čoveka do kraja sezone a ne nudili neke zajebancije na mesec dana. Plej koji ima i poene i asistencije u rukama plus ume da prevede ( i sačuva) loptu...

...umal i da proda onaj kontrafaul Pantera u poslednjem ulazu.

Bukvalno, treći težak gaf Savića prošlog prelaznog. Lesor, Madar i onda ta zvrčka sa Smitom umesto Ferela. Teška cepanica..

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Smit sigurno, a Jare je potpisao na dve godine, čini mi se. Sumnjam da će njega neko hteti posle ovakve sezone, te da će i on hteti da ide... Mislim i da sam čuo i da se ženi na leto, pa mi deluje da će se on zameniti u ulozi sa zamenikom kapitena, čija leđa vidim pre Jaretovih. Mateuš isto dve dine ugovora, s tim što je druga opciona...Letonac i Grk su izašli iz istovetnih ugovora, nisam siguran i da će Poljak.

 

Po priči ko nam je prvi pik rekao bih i da je Nanulica zreo za penziju.

 

A za Aleksu mi deluje kao siguricatm, sve, od novinskih članaka, preko objektivnog pogleda na ovaj trenutak u njegovoj karijeri, pa sve do tretmana koji uživa kod The Coach-a. Slično i sa Smajlijem, minus novinski članci, plus priče po Kotežu:)

Andjušić će verovatno da ode, Naneli je zbog godina dobio godinu dana dok su panter i ledej dobili po dve. Balša se valjda još gleda kao prospekt pa bi on i Trifa trebalo da budu sigurni.

Verujem da i Poljak misli da može da igra bolje i uz jaču minutažu i da ćemo se pozdraviti posle ABA.

 

PJ stvarno ne znam šta da mislim, igrama ne deluje da je obezbedio Exum style povratak u NBA, ali ko zna i gori su odlazili. Ako ostane u Evropi prilična je Mačka u Džaku, možda kod nas ili negde drugde eksplodira, jer je i pomenuti Exum u prvoj sezoni u Barsi bio loš. Da je do mene, ne bi ga zadržavao. 

Frank ako ne zasere ili se ne povredi, je u ovoj završnici verovatno izborio bar ponudu. E sad šta će da bude i kakve će sve ponude da ima Boga pitaj.

Link to comment

Ja ne mogu da gledam još godinu dana Frenka Tenka, molimvas.

 

Ne verujem da će ijedan domaći igrač pod ugovorom da ode, jedino ako oni izričito budu instistirali na tome.

  • Hvala 1
Link to comment
48 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ball Handler je navodno vrlo blizu potpisa za KKP

 

I uparimo ga sa One Touch Too Much-om i Bog da nas vidi..

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ja ne mogu da gledam još godinu dana Frenka Tenka, molimvas.

 

Ne verujem da će ijedan domaći igrač pod ugovorom da ode, jedino ako oni izričito budu instistirali na tome.

Ko je od domaćih pod ugovorom a kome ističe? Kapiten ima, izgleda i Jare a za ostale domaće nisam ispratio kome je isteklo a kome ne.

Link to comment
10 minutes ago, uini said:

najjace da je zokijeva bila poslednja u zeljkovom timu^

Pa nije poslednja ali nije ni Vujoševićev stil sastavljanja tima. Željko priča sa glavnim igračima, a ima poverenja u Savića kad je reč o sporednim ili ovim koji su već u timu. 

Link to comment
5 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Pa nije poslednja ali nije ni Vujoševićev stil sastavljanja tima. Željko priča sa glavnim igračima, a ima poverenja u Savića kad je reč o sporednim ili ovim koji su već u timu. 

 

ma jasno, svako je odgovoran za svoj deo posla; that being said, ni smith ni yogi nisu neke nepoznate iskopine, te likove je zheljko gledao 500 puta, posto sam ih ja gledao bar 100x

Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Ko je od domaćih pod ugovorom a kome ističe? Kapiten ima, izgleda i Jare a za ostale domaće nisam ispratio kome je isteklo a kome ne.

 

Ne znam ništa o tome i to me jako smara to u domaćoj košarci, jako smo šturi sa informacijama iz dobro poznatih razloga.

 

Alen i Aleksa su tu već tri godine, obično se ti duži ugovori potpisuju na 3, retko na 4 godine. Jaramaz je tek došao, verovatno ima ugovor, nažalost i Anđuša. Trifa i Balša su klinci, za njih cenim i da im ističe doći će do produžetka saradnje.

Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Ko je od domaćih pod ugovorom a kome ističe? Kapiten ima, izgleda i Jare a za ostale domaće nisam ispratio kome je isteklo a kome ne.

 

Balša bi trebalo da je produžio, ako se dobro sećam. Avramović takođe ima narednu sezonu. Ističe Smajliju, Urošu i Anđuši (da se ne ljubimo).

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

ma jasno, svako je odgovoran za svoj deo posla; that being said, ni smith ni yogi nisu neke nepoznate iskopine, te likove je zheljko gledao 500 puta, posto sam ih ja gledao bar 100x

Naravno, nego ja mislim da tu ima i kaprica. Bar ga je bilo kod Madara. Glupo mi je da ofiram ali sam gledao 1 jaku prepisku na kojoj je Savić, piše lik u real time-u, sa slovnim i gramatičkim, a gde izvire taj kapric.. Ne sumnjam da ga ima i Željko ali u ovoj priči, Smit Vs Jogi, svu ušteđevinu stavljam na bosanski, a ne čačanski. 

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Naravno, nego ja mislim da tu ima i kaprica. Bar ga je bilo kod Madara. Glupo mi je da ofiram ali sam gledao 1 jaku prepisku na kojoj je Savić, piše lik u real time-u, sa slovnim i gramatičkim, a gde izvire taj kapric.. Ne sumnjam da ga ima i Željko ali u ovoj priči, Smit Vs Jogi, svu ušteđevinu stavljam na bosanski, a ne čačanski. 

 

nije uopšte stvar ofiranja; i da gledam tu istu prepisku kao i ti, jedina opcija u kojoj bihmogao da zaključim da se savić pitao a ne željko, je da je željka iz nekog razloga boleo pimpek, tj, da mu je to bilo potpuno nebitno. a ako je tako, to bi baš bilo fiju viju

 

inače, kao neko ko ne gleda partizanove treninge. ne mogu baš da razumem zašto smith nema nešto sitno minuta u partizanu. uvek je moguće da je nešto uvređen ili glup ali izvan toga, lik je proveren el/ec igrač, od kojeg tačno znaš šta možeš da dobiješ. a to đto možeš da dobiješ je svakako sušta suprotnost yogija.

  • +1 1
Link to comment

Željko priča sa igračima o igri, taktici i ulozi u timu. Za finansije i detalje ugovora zadužen je Savić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...