Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Hajde da svi malo smirimo strasti i pazimo šta pišemo. Ok Ferel je isključen kao najbolji pojedinac, ali i Naneli je isključen u meču Evrolige zbog 2 nepostojeća lakta, kad je igrao kao popizdeo, pa nije prestala da se igra košarka zbog toga. Ne sude Beloševići, a sad ne valjaju ni Slovenci, ko će na kraju ostati da sudi ovaj cirkus? 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Hajde da svi malo smirimo strasti i pazimo šta pišemo. Ok Ferel je isključen kao najbolji pojedinac, ali i Naneli je isključen u meču Evrolige zbog 2 nepostojeća lakta, kad je igrao kao popizdeo, pa nije prestala da se igra košarka zbog toga. Ne sude Beloševići, a sad ne valjaju ni Slovenci, ko će na kraju ostati da sudi ovaj cirkus? 

 

Ne može niko da sudi, jer očigledno svaki sudija je deo nekog mafijaškog klana. I onda svakoj mafiji se dodeljuju njegove sudije na domaćem terenu. Tako je otkad su klubovi preuzeli rukovođenje ligom od Sidra. Jedino rešenje je da se u plej ofu angažuju strane sudije.

  • +1 2
Link to comment

A strane sudije jedva čekaju da im se balkanska rulja najebava majke i da im se unose krimosi u lice :D

 

To im je ono, na bucket listi

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Vrlo verovatna opcija.

 

I hiljade ljudi koji opusteno slave ovo..oseticemo mi deblji kraj batine vrlo brzo

Necemo

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Hajde da svi malo smirimo strasti i pazimo šta pišemo. Ok Ferel je isključen kao najbolji pojedinac, ali i Naneli je isključen u meču Evrolige zbog 2 nepostojeća lakta, kad je igrao kao popizdeo, pa nije prestala da se igra košarka zbog toga. Ne sude Beloševići, a sad ne valjaju ni Slovenci, ko će na kraju ostati da sudi ovaj cirkus? 

 

naravno da će se igrati košarka. ovde je samo pitanje koliko smisla ima da ja/mi dajemo dekor i nekakav legitimitet takvim "igrama"

 

ovo postaje vrsta takmičenja u kojoj je najčasnije ne učestvovati na bilo koji način. gde je učestvovanje jednako saučeništvu

 

niti želim da moj tim prolazi dalje tako što ga guraju sudije, niti nalazim utehu u tome što i neki drugi tim guraju sudije

 

Srbija treba da se ugleda na Hrvatsku u pogledu odnosa prema velikim košarkaškim klubovima. kad nestane kinta i publika, razbežaće se i govnari zbog kojih nam je svima muka. pa onda može nešto da se gradi iznova, i da barem liči na sport i takmičenje

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

ne znam kako ovo da ti saopstim, forum ne funkcionise tako sto skupljas potpise pa onda ponudis svoje misljenje.

 

najpre si krenuo u neki spin feat teorija zavere, jer je kolega gore izneo misljenje da ste pogurani a sad si jednostavno gejackih manira, tako da, nisi najbolje krenuo ( :

 

kad smo kod geackih manira, nemoj preskakati tarabu svaki put i govoriti komšiji sta i kako...ponavljam oni koji su bazdareni da prate samo sudjenje su po definiciji luzeri i uplasene sisice i sa takvima nema smislenog razgovora

 

  • -1 3
Link to comment

Dakle, ovaj tim određene probleme u glavi. Ne može se drugačije objasniti da od jednog protivnika prvo izgubiš a onda ga ugazis 40 razlike.

 

Ja poštujem sve rivale pa čak i CZV ali smatram da protiv nas nemaju nikakve šanse.

 

Preciznije, ukoliko ne osvojimo ABA, ja više neću pisati na ovoj temi.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

Srbija treba da se ugleda na Hrvatsku u pogledu odnosa prema velikim košarkaškim klubovima. kad nestane kinta i publika, razbežaće se i govnari zbog kojih nam je svima muka. pa onda može nešto da se gradi iznova, i da barem liči na sport i takmičenje

 

Taman posla..

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, weedman said:

 

kad smo kod geackih manira, nemoj preskakati tarabu svaki put i govoriti komšiji sta i kako...

 

 

nema nikakve tarabe da preskačem, uđem normalno i diskutujem

tako da, ti imaš gejak-manire a i neke imaginarne tarabe, jok ja  ( :

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

nema nikakve tarabe da preskačem, uđem normalno i diskutujem

tako da, ti imaš gejak-manire a i neke imaginarne tarabe, jok ja  ( :

 

image.jpeg.91de114de9324c04ab155002b25f2a9e.jpeg

  • -1 1
Link to comment
11 minutes ago, BWA said:

Necemo

 

Ako se bude ovako sudilo..na posteno necemo dobiti, na neposteno ne mozemo jerbo imamo domacinstvo manje..Ja i ne zelim da dobijamo neposteno ako smo vec spizdili tolike pare u tim. 

 

 

 

 

Link to comment
36 minutes ago, BWA said:

Dakle, ovaj tim određene probleme u glavi. Ne može se drugačije objasniti da od jednog protivnika prvo izgubiš a onda ga ugazis 40 razlike.

 

Ja poštujem sve rivale pa čak i CZV ali smatram da protiv nas nemaju nikakve šanse.

 

Preciznije, ukoliko ne osvojimo ABA, ja više neću pisati na ovoj temi.

 

 

Zasto postujes czv?

  • +1 4
Link to comment
38 minutes ago, BWA said:

Dakle, ovaj tim određene probleme u glavi. Ne može se drugačije objasniti da od jednog protivnika prvo izgubiš a onda ga ugazis 40 razlike.

druže takva je cela sezona doslovce

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...