Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, Milošica said:

Razne priče kruže gradom za naš Partizan.

ustao sam da popijem lek

 

i šta sad da radim

Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sta predlazes da radi? Stanca saopstenja? Pravi svoju turneju po televizijama? Kaze da ovako vise nece moci i da okrecemo novi list? Postavljamo neke svoje ultimatume?

 

svakako nije rešenje da ćuti i gleda kako ga ovaj trpa. mislim sa Čovićem ne može ono zažmuri i proći će. on se neće zaustaviti dok ne naleti na tvrdo. a ovde je naleteo na puter, onako gnjecav i rastopljen

 

jbg. sve što smo uradili ove sezone svodi se na to smo doživeli poraze na svakom frontu, počevši od terena pa do medija

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, Ted said:

 

svakako nije rešenje da ćuti i gleda kako ga ovaj trpa. mislim sa Čovićem ne može ono zažmuri i proći će. on se neće zaustaviti dok ne naleti na tvrdo. a ovde je naleteo na puter, onako gnjecav i rastopljen

 

jbg. sve što smo uradili ove sezone svodi se na to smo doživeli poraze na svakom frontu, počevši od terena pa do medija

 

Ja zaista..ali zaista ne zelim da iko ko predstavlja klub za koji navijam ulazi u bilo kakve obracune sa Covicem..Pobedili, zasluzeno, cestitas i cao. 

 

Pravis se da ne postoji i pustis ga da bude to sto jeste..glibavo govno u live nastupu.

 

Nikakav odgovor..nikakva prica, saopstenje..jok. Teretana..kosevi..sala..tu se miko radi.

  • +1 7
Link to comment

Kako da se pobedi osoba koja je neprestano na svim režimskim televizijama i čije izjave ne mogu da se komentarišu na najpopularnijem sportskom portalu? Mogu da se komentarišu izjave Vućića, Putina, Bajdena i pape, al' Čovićeve ne mogu.

 

Lepo kaže Snarc, ostaviti govno udbaško da uživa u svojoj mešavini govana i blata.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

nemanja jaramaz.. :fantom:

Quote

 "O mnogim stvarima ne mogu i ne želim da diskutujem, ali o košarci mogu, a povrh svega i te kako želim da diskutujem. Međutim, molim vas da mi pokažete razumevanje, ovde bih završio jer nisu sve stvari baš za javnost

 

Edited by Shaq
Link to comment

Sta smo imali, andjusiceva zena, jaramazov burazer, sledeca je tetka frenka kaminskog

Link to comment

Željko tražio Jaramazu da popravi sve table i obruče koje je razbio sa linije za 3 poena

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Možda mu je tražio da se ošiša pošto su Bekstritbojsi izašli iz mode tamo negde 1999.

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Malo ga je naneli tukao

 

Šišao ga bez makaza 

Link to comment
10 hours ago, hooyadahoo said:

Ovo sa Džejmsom je bio šah mat cokijev, skoro ko da gledaš neku distopiju zajebanu, još malo pa za divljenje unatoč ljutnji. Hirurška preciznost, plan a, b, c i d odmah pored. Verovatno bi finale završilo slično i da ga je Džemo odjebo. Mislim ovo srpsko dete.

 

Zocova kzs posle treće utakmice je pokazatelj da ništa od lektire nisu pročitali, ništa naučili. "Ovo je velika škola za nas". Jeste, kurac. Coki je dokaz lično da su Srbi najstariji narod na planeti. Přeživeo je Vujosevića Vučića Tadića Đinđića Miloševića Antu Markovića Brenu Djordja Marjanovića tuberkulozu kugu Džingis kana i bon Jovija, preživeo je meteorit koji je ubio dinosauruse, i prvu koacervatnu kap je jebo u bulju. A gistro neće limara i zoca. 

 

Alo bre.

 

Sedi, jedan. Nemoj ništa da pričaš ako nemaš ništa pametno da kažeš. Naučili ste kitu.


Da li impliciraš da je Ćoki namestio ovo Naneliju i da je zbog toga izgubljena serija 3:0, a i sa namestenim sudjenjem?

Link to comment

ajmo ljudi, dajte za početak Dimitrijevića, Marinkovića i Lučića

 

može i Milutinov ako hoće da bude bliže EXPO-u i letećem taksiju......treba koristiti sve adute

Link to comment
12 hours ago, Ted said:

nego, vidim da se Čović rasprdeo na veliko po medijima. kapiram, došlo mu pet minuta, posložilo se. ali vidim da i nas jebe i jebucka, ne propušta priliku. što takođe kapiram

 

ono što teško mogu razumeti, to je ova inercija u kkp, odsustvo reakcije na bilo šta ili militave i pičkaste reakcije, povlačenje, srna pred farovima i taj fazon. bojim se da je Ostoja u pitanju i da ima veze sa činjenicom da je član glavnog odbora jedne stranke, te da u sukobu dva interesa preteže kod njega onaj politički. da se ne zameri previše. ako sam u pravu, imaćemo situaciju koja se neće mnogo razlikovati od fudbala i tu pet Obradovića i deset plejeva neće ništa da pomognu

Da ste dobilo ovu seriju verovatno ne bi ni obratio pažnju što se Čović rasprdeo po medijima?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...