Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ponovo smo sisice i ponovo isti akteri sisičarstva. Kakva sisasta ekipa jebote.

 

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
6 hours ago, SNARC said:

Moze da se desi...petak, 7 uvece..ja klincu vec najavio da idemo. 

 

@BlackGeorge Da..ali od prodaje nove karte ja dobijam 30%..ne u cash varijanti vec u odbitku kad kupujem novu sezonsku

jel proradio taj sistem i za aba utakmice, posto je, koliko sam cuo, pocetkom sezone "povracaj" vazio samo za utakmice evrolige?

Link to comment
21 minutes ago, Nebojsa said:

jel proradio taj sistem i za aba utakmice, posto je, koliko sam cuo, pocetkom sezone "povracaj" vazio samo za utakmice evrolige?

 

Radi..meni je stigao mail sa ponudom

  • +1 1
Link to comment

Kako ono beše pre 10 meseci? Samo da ne dođe Salates. 

 

 

:fantom:

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Пфф колико би нам значио Калатес са својим искуством у гомили оних тесних завршница где смо једва успевали да пренесемо лопту. Али људи нису били одушевљени ни помињањем Слукаса а камоли Калатеса а и Жељко игра три сезоне без плејмејкера тако да је то очито 1 концепт.

  • +1 5
Link to comment
15 hours ago, johan nagel said:

Пфф колико би нам значио Калатес са својим искуством у гомили оних тесних завршница где смо једва успевали да пренесемо лопту. Али људи нису били одушевљени ни помињањем Слукаса а камоли Калатеса а и Жељко игра три сезоне без плејмејкера тако да је то очито 1 концепт.

Ljudi nisu bili zadovoljni ni Eksumom, došao sa 10 kg viška, nije plej, sklon povredama... Zatim ni sa ostankom Lesora, većina je htela da mu vidi leđa, tako da ne iznenađuje što Slukas i Kalates nisu zadovoljili istančane kriterijume grobarske. Mislim sve su to većinom salonski navijači koji su utripovali da su neki prejaki stručnjaci i da sve znaju, a pitanje je i da li gledaju utakmice osim Partizana. Tako da se ne treba mnogo obazirati na to, veći mi je majndfak ovo za Željka što izbegava klasične plejeve. Videćemo jel ostaje veran konceptu ili će da dovede nekog jakog na lopti makar, da ne moraju Panter, Naneli i sl da se zajebavaju oko toga.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, freemason said:

Ljudi nisu bili zadovoljni ni Eksumom, došao sa 10 kg viška, nije plej, sklon povredama... Zatim ni sa ostankom Lesora, većina je htela da mu vidi leđa, tako da ne iznenađuje što Slukas i Kalates nisu zadovoljili istančane kriterijume grobarske. Mislim sve su to većinom salonski navijači koji su utripovali da su neki prejaki stručnjaci i da sve znaju, a pitanje je i da li gledaju utakmice osim Partizana. Tako da se ne treba mnogo obazirati na to, veći mi je majndfak ovo za Željka što izbegava klasične plejeve. Videćemo jel ostaje veran konceptu ili će da dovede nekog jakog na lopti makar, da ne moraju Panter, Naneli i sl da se zajebavaju oko toga.

Istini za volju, Slukasa su svi hteli koliko se sećam. Kalatesa skoro niko.

Link to comment

Па и не баш, било је да је матор, превише скуп, није то више тај играч итд.

 

И да се разумемо има ту и истине, али фазон је што су људи очекивали неку звер а добили су ништа, Смитха пред крај сезоне. Из ове перспективе дај Слукаса и не питај шта кошта (на страну што би он вероватно одабрао Пао како год окренеш).

  • +1 3
Link to comment



 

 

 

 

egzum zaista nije delovao ohrabrujuće kad se “skinuo” na prvom treningu sa onim stomačićem, a ovo o lesoru prvi put čujem da je bilo navijača koji su želeli da mu vide leđa

 

Link to comment
Posted (edited)

Nakon EC sezone i pred povratak u EL, procentualno je sigurno više navijača želelo da Matijas ne bude prvi centar ekipe.

Edited by Milošica
Link to comment
26 minutes ago, *edited by mod said:

Istini za volju, Slukasa su svi hteli koliko se sećam. Kalatesa skoro niko.

Da, za Slukasa je bilo više 50-50, jer je previše mator, prošao svoj zenit, za te pare može duplo bolji igrač... A za Kalatesa opšti konsenzus vladao. ne znam da li smo se ikad i po jednom pitanju toliko složili :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...