Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, Milošica said:

To ti pričam.

idiotsko pravilo

al se svira

Link to comment
Posted (edited)

I ko samo procita rezultat bez da je gledao tekmu, rekao bi kakva dominacija partizana. A realnost je da Yogi nije iskljucen, verovatno bi nas izbacili u sred Beograda.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

I ko samo procita rezultat bez da je gledao tekmu, rekao bi kakva dominacija partizana. A realnost je da Yogi nije iskljucen, verovatno bi nas izbacili u sred Beograda.

 

Vrlo verovatna opcija.

 

I hiljade ljudi koji opusteno slave ovo..oseticemo mi deblji kraj batine vrlo brzo

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Lord Stef said:

Ako je Ferel dobio tehnicku, to bi trebalo da je iskljucujuca?

 

@Shaq ne znam sta ti je bilo toliko smesno, takva su pravila kosarkaske igre jbg, nisam ih ja izmislio. Jogi Meda nije sebi smeo da dozvoli takvu gresku nakon sto je vec imao nesportsku. Ovu skolu je skupo platio, pametan je momak, izvuci ce pouke iz ovog.

Edited by Lord Stef
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Azdaja said:

Pogurani, jebi ga.. nisam zadovoljan.

 

nemas utisak da ovakvim netačnim konstrukcijama samo podstičeš ludačku atmosferu? 

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, weedman said:

 

nemas utisak da ovakvim netačnim konstrukcijama samo podstičeš ludačku atmosferu? 

 

niti je konstrukcija, niti je netacna, sudjenje je bilo vise nego domacinsko, da ne kazem nesto teze

 

ali nista to nije novo za partizan, zvezdu ili buducnost kada igraju doma

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Aleksa, Smit, Naneli i Poni okrenuli utakmicu. Panter i Dožer ne mogu zajedno u petorci nikako. Dodaj im Kaminskog ili Bruna i to ni na šta ne liči. 

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, uini said:

 

niti je konstrukcija, niti je netacna, sudjenje je bilo vise nego domacinsko, da ne kazem nesto teze

 

ali nista to nije novo za partizan, zvezdu ili buducnost kada igraju doma

 

koga zabole sta ti misliš o sudjenju na partizanovih utakmicama?

ako su navijači ćokijevog kluba istrenirani da jedino love sudijske greške jer se u košarku ne razumeju, to ne znači da svi ostali treba da učestvuju u njihovom ludilu

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

pored toga što će ovo biti jedna od jadnijih (verovatno najjadnija) sezona od kada pratim klub (u smislu cost-benefit), pored toga što je ovo tim sa kojim ne osećam ama baš nikakvu povezanost (realno, bilo mi je večeras sve jedno dal ćemo proći ili ispasti, a sad kad čitam kako smo prošli bilo bi bolje da nismo), ovo može da bude i sezona koju ću pamtiti kao onu nakon koje sam prestao da pratim domaću/regionalnu košarku (osim na nivou bazične informacije, kao što pratim fudbalsko prvenstvo Portugala ili Danske ili ligu šampiona u rukometu)

 

nije da sam baš odlučio, ali jeste da sam vrlo, vrlo blizu. pri čemu odluka nema baš nikave veze sa time dal će kkp osvojiti ili neće abu. niti mi pada na pamet da pogledam i jedan sekund tog finala

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, weedman said:

 

koga zabole sta ti misliš o sudjenju na partizanovih utakmicama?

 

ne znam kako ovo da ti saopstim, forum ne funkcionise tako sto skupljas potpise pa onda ponudis svoje misljenje.

 

najpre si krenuo u neki spin feat teorija zavere, jer je kolega gore izneo misljenje da ste pogurani a sad si jednostavno gejackih manira, tako da, nisi najbolje krenuo ( :

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

pored toga što će ovo biti jedna od jadnijih (verovatno najjadnija) sezona od kada pratim klub (u smislu cost-benefit), pored toga što je ovo tim sa kojim ne osećam ama baš nikakvu povezanost (realno, bilo mi je večeras sve jedno dal ćemo proći ili ispasti, a sad kad čitam kako smo prošli bilo bi bolje da nismo), ovo može da bude i sezona koju ću pamtiti kao onu nakon koje sam prestao da pratim domaću/regionalnu košarku (osim na nivou bazične informacije, kao što pratim fudbalsko prvenstvo Portugala ili Danske ili ligu šampiona u rukometu)

 

nije da sam baš odlučio, ali jeste da sam vrlo, vrlo blizu. pri čemu odluka nema baš nikave veze sa time dal će kkp osvojiti ili neće abu. niti mi pada na pamet da pogledam i jedan sekund tog finala

To je to... Titula je odbranjena! 

  • Haha 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...