Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)

Nismo trebali ovoliko da ih ugazimo .

Cak se i Gilespi poigrava sa njima :) 
 

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kakav je Trej bio?

 

u napadu jako dobar, dafanzivno nisam uspeo da vidim

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, assignment said:

Dobra partija Treja

I ovako kljakav i fizicke spreme za biznis ligu je Novicki za ostale nase cetvorke i kvazicetvorke . Mozda bude 'leba od njega protiv Partizana i bude jedan od X faktora

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Medrano:laugh:

 

 

 

^to je bila i moja prva pomisao, medjutim,

"For the first time, all invited players will be required to attend and participate in the event or will be ineligible to be drafted, as part of an agreement the National Basketball Players Association reached with the league in the most recent collective bargaining agreement."

 

daklem, nije "prilika da se pokaze", kako ovde pise, vec obaveza od ove godine.

 

uglavnom, ako postoji dobra volja, verovatno bi mogao da se vrati za neku recimo trecu tekmu. inace ne znam sta koi moi igra sada, dok smarta nema u 12.

 

 

Link to comment

Pa sto su stavili to u sred maja, nijedna sezona u Evropi nije gotova do tada, final4 evrolige se igra par dana nakon toga. Deluje mi suludo, kao juris da ti dolaze najveci talenti sveta u ligu, a ovamo ih sprecavas das da se pokazu u realnoj igri.

  • +1 3
Link to comment

Na stranu F4, nema tu nijedan igrač u rotaciji koji će da bude relevantan na draftu.

 

NBA donekle sa pravom tretira evropsku košarku ka servisnu, ali ovo je kao pokazno iživljavanje. Bez obzira što o klubu kao klubu puštanje Topića ne govori ništa, sve i da nije obavezno (govorilo bi mnogo gore da ga se ne pusti), ovo je ponižavanje čitave evropske košarke. Zvezda je samo igrom slučaja ovogodišnji reprezent.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

 

^to je bila i moja prva pomisao, medjutim,

"For the first time, all invited players will be required to attend and participate in the event or will be ineligible to be drafted, as part of an agreement the National Basketball Players Association reached with the league in the most recent collective bargaining agreement."

 

daklem, nije "prilika da se pokaze", kako ovde pise, vec obaveza od ove godine.

 

uglavnom, ako postoji dobra volja, verovatno bi mogao da se vrati za neku recimo trecu tekmu. inace ne znam sta koi moi igra sada, dok smarta nema u 12.

 

 

 

 

Prospects who are physically unable to participate due to various reasons such as playing professionally overseas with the season still in play, a family tragedy, the birth of a child, or due to injury, as determined by the medical director of the combine, will be required to complete components of the combine at a later date.

  • +1 3
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Niko ne čita dalje od naslova, moj Middle. O sitnim slovima da ne pričamo.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...