Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Zar nije bila u insajderu koji se bavio zloupotrebom sredstava namenjenih Kosovu cifra od nekih nekoliko milijardi Eura koje su iz budžeta usmerene ka Kosovu one way or another?

 

Jel naš Ćoki bio koordinator za KiM svo to vreme?

Link to comment

Plus način na kog je došao do zemljišta gde se izgradila hala... Lista je beskonačna.

 

Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Tek sam sad odslušao intervju tj "intervju" Čovića i Plavšića... Do sada nisam imao problem sa Plavšićem, ali način kako se  ovde kukavički i sa manjkom verbalnih i intelektualnih kapaciteta obračunava sa Čovićem koji nastupa kao obični siledžija koji očekuje da mu se klub ne kritikuje "jer nije u redu" čini da mi sada žestoko ide na onu stvar.

 

Sve što je trebao da kaže je da je on novinar, i da ne mora da ima trenersku diplomu da bude novinar i da ne mora ni da bude u pravu za sve što kaže, i da se poziva na novinarske slobode i prava izražavanja mišljenja, ali on uglavnom ćuti a verovatno i jer dobrim delom kalkuliše jer zna da je ovaj labilan, tako da kažem pa izbegava da se preterano zamera.

 

Sve u svemu užasno za slušanje. 

 

ja imam veliki problem sa plavšićevim minulim radom, da ne ponavljam sad sve što svi znamo

međutim, ovo sa čovketom (nisam gled'o hue hue), mogu da razumem. 

 

čović je opsesivna gnjida, ko zna a čini mi se da znate, onu bruku sa lakijem, daklem, random navijačem zvezde, ima verovatno predstavu šta može da priredi novinaru, koji verovatno nema preveliki izbor života i rada u srbiji a još manje van iste, makar u svojoj profesiji.

 

lako je nama da kenjamo inkognito, samo kažem.

  • +1 1
Link to comment

Znaci sve se to o nasem Dr. Covicu zna, a nije se desilo nista, sto znaci da ima ogromna ledja, a i verovatno informacije/dokaze kojim moze da nasteti onima koji ga cuvaju...

 

Ergo, napustice Zvezdu kada vise ne bude mogao (zdravstveno) ili kada mu bude naredjeno... Nesto izmedju ne vidim kao mogucnost.

  • +1 1
Link to comment

Pitanje je koliko će ćoki da se još rita. Iskusno je Alek rasporedio po blizancima u FK i KK - sa jedne strane dve ucenjene stare kuke, regrutovane u SFRJ, Vučelu i Ćokija, namazani, ucenjeni, ali i inteligentni i obrazovani kadrovi i preko puta im stavio dva svoja isprtka Terzu i Ostoju sa tipičnim SNS limar-keramičar-mesar biografijama.

I naravno da će SNS nitkovi da se favorizuju do konačne pobede, jedino što Ćokiju malo to teže pada nego Vučeli, pa pruža neki patetični, tek da se kaže otpor.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Pitanje je koliko će ćoki da se još rita. Iskusno je Alek rasporedio po blizancima u FK i KK - sa jedne strane dve ucenjene stare kuke, regrutovane u SFRJ, Vučelu i Ćokija, namazani, ucenjeni, ali i inteligentni i obrazovani kadrovi i preko puta im stavio dva svoja isprtka Terzu i Ostoju sa tipičnim SNS limar-keramičar-mesar biografijama.

I naravno da će SNS nitkovi da se favorizuju do konačne pobede, jedino što Ćokiju malo to teže pada nego Vučeli, pa pruža neki patetični, tek da se kaže otpor.

 

ostoja ne moze u istu recenicu sa tvorzanom.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Covic je prava slika predsednika kkcz tj njihovih navijaca. To je tako, ne mislim na sve, ali debele vecine da. Ovo je sad njegov termin, mulj i atmosfera linca na koju je ponosna i vecina navijaca kkcz. Ovo je tek pocetak, maj mesec..nije ni poceo.

  • Haha 1
  • -1 3
Link to comment
32 minutes ago, Marco Cake said:

Covic je prava slika predsednika kkcz tj njihovih navijaca. To je tako, ne mislim na sve, ali debele vecine da. Ovo je sad njegov termin, mulj i atmosfera linca na koju je ponosna i vecina navijaca kkcz. Ovo je tek pocetak, maj mesec..nije ni poceo.

Udarila sunčanica.

Za stručnu pomoć pritisnite taster 1.

 

  • +1 6
Link to comment
6 hours ago, sigurnost said:

Udarila sunčanica.

Za stručnu pomoć pritisnite taster 1.

 

To ti je realnost. Jbga. Ti se tesi da je drugacije.

Link to comment

Ima facu kao iz crtaca da je ispo :laugh: Ice i oni na intervju da budu propitivani u svom podkastu 

Link to comment

Tri stvari koje bi mi makar malo regenerisale zivce od KK ove godine :

1. Cokara da ode 2. Kalina da se vrati 3. Da uzmemo ABA na guzove kako znamo i umemo.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...