Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, copkillah said:

On je bivši, koprcanje pokojnika 

iz tvojih usta u božje uši

  • +1 4
Link to comment

Tek sam sad odslušao intervju tj "intervju" Čovića i Plavšića... Do sada nisam imao problem sa Plavšićem, ali način kako se  ovde kukavički i sa manjkom verbalnih i intelektualnih kapaciteta obračunava sa Čovićem koji nastupa kao obični siledžija koji očekuje da mu se klub ne kritikuje "jer nije u redu" čini da mi sada žestoko ide na onu stvar.

 

Sve što je trebao da kaže je da je on novinar, i da ne mora da ima trenersku diplomu da bude novinar i da ne mora ni da bude u pravu za sve što kaže, i da se poziva na novinarske slobode i prava izražavanja mišljenja, ali on uglavnom ćuti a verovatno i jer dobrim delom kalkuliše jer zna da je ovaj labilan, tako da kažem pa izbegava da se preterano zamera.

 

Sve u svemu užasno za slušanje. 

Link to comment
26 minutes ago, Mil@n said:

Sve u svemu užasno za slušanje. 

i još užasnije za gledanje... zaista ne shvatam zašto je plavšić uopšte i pravio ovaj intervju osim ako ne uživa u javnom ponižavanju..

bezveze je ako tako mora da se dodvorava lošijim od sebe zato što mi se čini da je ok i da je vrlo korektan prema kkp  :fantom: 

Link to comment

Setite se di smo bili, broj trofeja, domaci igraci u pevcu je novo bolnice, obdanista, putevi

Link to comment
6 hours ago, weedman said:

i još užasnije za gledanje... zaista ne shvatam zašto je plavšić uopšte i pravio ovaj intervju osim ako ne uživa u javnom ponižavanju..

bezveze je ako tako mora da se dodvorava lošijim od sebe zato što mi se čini da je ok i da je vrlo korektan prema kkp  :fantom: 

Nije Plavšić ni pravio intervju, bio je gost. Podkast vode Milutin i Dragutinović.

Link to comment
9 hours ago, Micko8 said:

Pametan covek, cuva muda :fantom:

zbog toga prekoputa dr robotike može da sedne samo tegi

”molim režiju prilog 2 c alfa”

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zbog toga prekoputa dr robotike može da sedne samo tegi

”molim režiju prilog 2 c alfa”

 

možda Tegi nije novinar, al bi ga satro :fantom:

 

Link to comment

Kada se u poslednje 2 godine nema uspeha, onda mora da se trtomudi o 20 trofeja u zadnjih 12 godina, Stim da se to moze izduvati jednom recenicom, da se od stare slave ne zivi. A cak i tim godinama dominacije je uspeo da izgubi ABA od Buducnosti, o EL da ne pricamo....

 

ps. i da nije on spasao Zvedu, spasao bi je neko drugi, istom metodom.... Tako da :fantom:

 

Edited by assignment
Link to comment
46 minutes ago, copkillah said:

 

možda Tegi nije novinar, al bi ga satro :fantom:

 

 

Tegi je budala, i sve sto bi dobili je cripple fight... Budala 1 vs Budale 2

Link to comment

Najjači je bio početak intervjua kad je pregalac sa 50+ godina staža u košarci pitao voditeljku da li su zamenili ili barem obrisali stolicu nakon Ostojinog gostovanja..  :laugh: 

I još ga pride potkačio za alkohol.

Edited by Heyter
Link to comment

Mene tačno zabole za broj trofeja u ovom SNS igrokazu, Čović treba da odgovara zbog zloupotrebe državnih miliona, promocija kladionica (u ime kluba) i ostalih kriminalizovanih privrednih subjekata, za invaziju hale u kojoj više nema mesta za ljude koji vole košarku više od njegovih vašljivih trofeja i F$ ambicija. Zato treba da leti, a ne zato što je pogrešio u selekciji i smenio trenera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...