Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Jbt koliko bi Salah imao više asistencija da je imao nekog lets say Chris Wooda u napadu :D

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Smej se ti, plakaćeš kad uzmu Olisea na leto a mi ga ne uzmemo jer može Harvey Elliott da uskoči na oba krila kad zatreba.

Dobar je Olise, a i Eze sto rece kolega.

Znas li da sam razmisljao da  stavim umesto :D ovog :cry:,

ali cuvam ga za peti ako bude.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt koliko bi Salah imao više asistencija da je imao nekog lets say Chris Wooda u napadu :D

 

Osim što se Kris Vud ne bi našao u 25% šansi u kojima se Darvin nalazio.

  • +1 1
Link to comment

Solidan je ovaj komentator na Areni. Ako nista drugo barem je upisao neku zanimljivu statistiku. I ne dere se.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Baldrick S. said:

Solidan je ovaj komentator na Areni. Ako nista drugo barem je upisao neku zanimljivu statistiku. I ne dere se.

Mislim da ima neki podkastna yt.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Realno trecina situacija nije ni blizu 100% sanse.

No ne menja poentu.

Bas danas gledao golove Mesi namesta Suarezu :wub: u USA, kako Suki potkopa. A onda ovaj klip sa Darwinom.

Sto bi rekla Midzi pa-ka-o.

Edited by radnik
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Baldrick S. said:

Solidan je ovaj komentator na Areni. Ako nista drugo barem je upisao neku zanimljivu statistiku. I ne dere se.

 

Ne solidan nego odličan. I najbolji na Areni

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne solidan nego odličan. I najbolji na Areni

 

Mislim da sam ga jednom možda dva puta navatao na Areni. Obično ne gledam domaće kanale samo zbog likova koji ne znaju ni ko igra kamoli kad je poslednji put Junajted bio osmi u ligi. Maaaalo ali samo malo podseća na mladog Acu informaciju kad je ovaj jos uvek bio nevin i nepokvaren.

Link to comment

Ten Hag je toliko podigao kriterijume za termin "ćelava prevara" da mi se čini da će se sam izraz morati penzionisati sa njim.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
10 minutes ago, Jeremija said:

Ten Hag je toliko podigao kriterijume za termin "ćelava prevara" da mi se čini da će se sam izraz morati penzionisati sa njim.

8p76k8.jpg

  • Haha 2
Link to comment
13 minutes ago, Jeremija said:

Ten Hag je toliko podigao kriterijume za termin "ćelava prevara" da mi se čini da će se sam izraz morati penzionisati sa njim.

 

i8TnP8Y.jpeg

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...