Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

U Vinijevom odnosu prema Darvinu i PPP nerazumevanju istog vidim svoj odnos prema izvesnom Škotu i PPP nerazumevanje koje ga prati. Izdrže Weenie legendo, znam kako ti je. 

 

Džekson pokušava da otme penal Palmeru, sad sam sve video. ( mislim nisam video, sad sam pročitao ovde da se desilo )  ...pa on treba da radi u svlačionici kao njegov lični potrčko, da mu glanca kopačke, sipa getorejd, greje vodu, pere peškire i slično..... ne da mu otima penal.

 

Koliko je plaćen Palmer Sitiju?

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

U Vinijevom odnosu prema Darvinu i PPP nerazumevanju istog vidim svoj odnos prema izvesnom Škotu i PPP nerazumevanje koje ga prati. Izdrže Weenie legendo, znam kako ti je. 

 

Džekson pokušava da otme penal Palmeru, sad sam sve video. ( mislim nisam video, sad sam pročitao ovde da se desilo )  ...pa on treba da radi u svlačionici kao njegov lični potrčko, da mu glanca kopačke, sipa getorejd, greje vodu, pere peškire i slično..... ne da mu otima penal.

 

Koliko je plaćen Palmer Sitiju?

 

ovo kao kad bob (bora todorović) ode kod onog prijatelja na vikendicu da mu završi da ga manje rebnu na sudu pa ga ovaj pita koliko će da ga osude, a bob mu kaže koliko god da ti daju znaj da su mogli da ti daju i više.

 

tako i sa palmerom, koliko god da je plaćen premalo je.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...