Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Eto, Antonije taman proigrao, ređa golove i asistencije kao na traci, a sekta mu tako vraća :sad:

Link to comment

Mnogo gotivim Klopa, ali poceo je da gubi konce. Stvarno se nadam da ce uspeti da se oprosti ljudski sa titulom premijer lige, jer ova ekipa to moze, ali moraju da se trgnu nekako, usput i sreca im je okrenula ledja.

 

Pisao sam vec u temi za Ligu Evrope, mrsko mi je da se ponavljam ali moram - Curtis Jones, sta je radio 82. minuta na terenu, to samo Klop zna. I na kraju promasi sansu utakmice. Ako je vec forsirao Madjara cele sezone, trebalo je i u  jednoj od kljucnih utakmica za titulu. Ili ako je izgubio poverenje u Soboslaja, onda Harvey Eliot jer je igrao jako dobro svaki minut do sada. Svakako sve samo ne Jones, koji je odigrao uzasne dve utakmice unazad.

 

Endo je takodje neprimetan u poslednje vreme. Bez veznog reda se ne moze, a jos kad napadaci promase sve sto imaju, onda dobijemo ovo. Nunjez ne znam sta reci, ja bih ga probao na krilu, neka Ronaldova pozicija, nikako centarfor od kog se primarno ocekuju golovi, jednostavno ne nosi se sa tim pritiskom i tom ulogom, on nije Suarez, nije Sirer, nije Oven... ali iz drugog plana i vise sa krila ce svakome da zada probleme na brzinu. Ne znam kako to Klop ne vidi.

Edited by JohnnyD
Link to comment

 

1 hour ago, JohnnyD said:

Nunjez ne znam sta reci, ja bih ga probao na krilu, neka Ronaldova pozicija, nikako centarfor od kog se primarno ocekuju golovi, jednostavno ne nosi se sa tim pritiskom i tom ulogom, on nije Suarez, nije Sirer, nije Oven... ali iz drugog plana i vise sa krila ce svakome da zada probleme na brzinu. Ne znam kako to Klop ne vidi.

 

Pa nije da ne vidi, izmestio ga je na krilo u drugoj polovini prošle sezone kad je došao Gakpo da igra lažnu devetku, i jeste bolje izgledalo. Ali od ove je uporan da nam svima dokaže da nije doveo drvo nego ubojitog centarfora. Ceo tim je podređen tom konceptu, svi gledaju da stvore šanse za najgoreg finišera na svetu.

 

S tim u vezi, 

 

  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Pa nije da ne vidi, izmestio ga je na krilo u drugoj polovini prošle sezone kad je došao Gakpo da igra lažnu devetku, i jeste bolje izgledalo. Ali od ove je uporan da nam svima dokaže da nije doveo drvo nego ubojitog centarfora. Ceo tim je podređen tom konceptu, svi gledaju da stvore šanse za najgoreg finišera na svetu.

 

S tim u vezi, 

 

Au

Link to comment

Ahahaha Evo sad prvi put vidim rezultat. bravo Vini (videh najavu nepobedivosti, boze koliko komplikacija) Uviujek je lijepo kad Ars se saplete.Oprosati Arle {svi mi koji trazimo uzvicnike}

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Lancia said:

Emeri nikad nije bio ligaski vec kup trener, ovo sto je uradio sa Vilom je za skidanje kape.

giphy.gif

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, JohnnyD said:

Mnogo gotivim Klopa, ali poceo je da gubi konce. Stvarno se nadam da ce uspeti da se oprosti ljudski sa titulom premijer lige, jer ova ekipa to moze, ali moraju da se trgnu nekako, usput i sreca im je okrenula ledja.

 

 

Čak i da se nekim čudom Liverpul digne posle ovih katastrofalnih poraza i dobije sve preostale utakmice, treba da uzmeš u obzir da i Siti treba da kiksne (Arsenal će sigurno barem još jednom ili dvaput), a to ne deluje baš kao preterano izvesna opcija.

 

Link to comment
20 minutes ago, kipo said:

Screenshot-19.png

 

Isto vazi i za one sa Hejsela... ali kao i uvek u aprilu puna usta Hillsborough-a u maju pod tepih.

Link to comment
6 minutes ago, WTID said:

 

Isto vazi i za one sa Hejsela... ali kao i uvek u aprilu puna usta Hillsborough-a u maju pod tepih.

 

bukvalno svake godine se obeležava i to, ne blamiraj se

 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Čak i da se nekim čudom Liverpul digne posle ovih katastrofalnih poraza i dobije sve preostale utakmice, treba da uzmeš u obzir da i Siti treba da kiksne (Arsenal će sigurno barem još jednom ili dvaput), a to ne deluje baš kao preterano izvesna opcija.

 

Kiksnuce sigurno jednu, ili sa Brajtonom ili Totenhemom u gostima

Link to comment

Na temu D.Njuneza.

 

 

šalu na stranu, ali samo je pitanje koliko će zabiti kad “prokine”. Ko ima i malo pojma o fudbalu zna da loš igrač ne može biti 30 puta u dobroj prilici. Njegovo kretanje je odlično, on dobro kapira igru i kretanje saigrača. 
 

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...