Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Precenio je Arteta fizičku spremu igrača, videlo se da smo izduvan balon od 60.minuta. Trebalo se početi sa kombinovanim sastavom, pa onda grunuti najjače u zadnjih pola sata. Moramo što pre da se fokusiramo na Bajern.

 

Meni se činilo da su se izduvali već u 46., Villa ni kriva ni dužna preuzela kontrolu nad utakmicom. 

 

Možda je Artetarin pakleni plan bio da ih tako izvuče iz bunkera? U kom slučaju, previše je urodilo plodom.

 

 Ali realno, zajeban su tim i imaju dobru sezonu - nije sramota izgubiti od njih. Nije kao da ste prosuli bodove kod kuće protiv jebenog Palasa koji ne igra ni za šta.

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Meni se činilo da su se izduvali već u 46., Villa ni kriva ni dužna preuzela kontrolu nad utakmicom. 

 

Možda je Artetarin pakleni plan bio da ih tako izvuče iz bunkera? U kom slučaju, previše je urodilo plodom.

 

 Ali realno, zajeban su tim i imaju dobru sezonu - nije sramota izgubiti od njih. Nije kao da ste prosuli bodove kod kuće protiv jebenog Palasa koji ne igra ni za šta.

 

Jeste, pad je bio od starta nastavka. Oni čak nisu ni igrali bunker, čak naprotiv, došli su da igraju fudbal. Obradovao sam se kad sam video koliko petljaju oko svog gola pri izgradnji napada, misleći da ćemo im uzeti bar jednu loptu za lak zgoditak. Na kraju se to ispostavilo katastrofalno po nas jer nijednu loptu nismo uzeli, a izmorili su nas junački i ovako premorene.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Emeri nikad nije bio ligaski vec kup trener, ovo sto je uradio sa Vilom je za skidanje kape.

 

 

Zasto Liverpul o njemu ne razmislja kao o nasljedniku Klopa?

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Zasto Liverpul o njemu ne razmislja kao o nasljedniku Klopa?

Nisu kompatibilni, jbg. Za Liverpul je ko stvoren Xabi Alonso, ovog sto dovode iz Sportinga ne znam, ke vidimo.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Lancia said:

Emeri, ovo sto je uradio sa Vilom je za skidanje kape.

 

I sa Arsenalom, da se ne lažemo :fantom:

 

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

I sa Arsenalom, da se ne lažemo :fantom:

 

 

Ma naravno, ali ovo preuzimanje Vile je u rangu kao kad bi sad uzeo Foresta i sledece godine bio u CL.

Link to comment

Mogao bi ovaj Emeri u Junajted, pa makar mu jedini učinak bio prodaja smrdljivog šatiranog debila Antonija u belo roblje.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...