Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

56 minutes ago, copkillah said:

 

Kako nema plana ako to radi državni fond? 

ma verovatno ima, samo izgleda infantilan ako je u pitanju popravljanje imidza. 

Link to comment

Svakakve teorije zavera se vrte internetom vezano za transfere u SA. Ja pomenuh pre odredjenog vremena da su imali kandidaturu zajedno sa Egiptom za neko prvenstvo pa hteli da iskoriste momentum i kad se vec ima da malo pokazu da mogu. Jedna od mojih omiljenih teorija zavera je da uzimaju igrace iz PL timova koji mogu da budu kljucni u toj ekipi a da ti timovi eventualno mogu da ugroze ulazak Njuke u top 4 i sledece godine. Druga omiljena o kojoj se neko vreme prica je da posto Njuka i dalje mora da pazi koliko para trosi a mogla bi kao 12 sitija onda drzava lepo kupi igraca, pa ga posle nekog vremena prosledi Njuki kao pozajmicu, tipa Fabinjo ode u neki Al Hillal i 31. avgusta zavrsi u Njuki na godisnjoj pozajmici gde parent klub placa celu platu. :ph34r::laugh:

 

U drugim vestima Darwinov dres stigao i odlican je. Jos uvek nisam stigao da nacrtam plus izmedju brojeva ali ovih dana. Kinezi su ludi. Materijal odlican, vez odlican, malo mi je veliki al rastem pa da bude taman i sledece godine :tongue:. Uporedjivao fontove, vez i detalje sa originalom "Milner" od prosle godine i to je to. Dobar je zeleni dres. Nesretno ime, ali za male pare zajebancija. Kakve dobre retro dresove iz PL-a imaju, a i sire, odrobijace me zena ako krenem da pazarim. (move to zero uz ime, pun intended). 18 jura od kojih je 4 evra za DHL i valjda evro za grb Lige na rukavu). Osnovna cena bez icega 12 evra sa slanjem najjeftinije je 2.34 evra, 25 dana. Pisacu u pdfu dresovi ako nekog zanima.

 

Spoiler

IMG_20230720_123757.thumb.jpg.917c114da5456a234332b06a7b23660d.jpg

 

Edited by Zlurad
Link to comment

Došli i po Marka Silvu, 40 meleona po sezoni, agenti već u Londonu na pregovorima sa klubom. Do septembra ko ostane nek ugasi svetlo.

Edited by ducca
Link to comment
19 minutes ago, ducca said:

Došli i po Marka Silvu, 40 meleona po sezoni, agenti već u Londonu na pregovorima sa klubom. Do septembra ko ostane nek ugasi svetlo.

 

Jel' treba on da odobri Mitrov transfer pre nego što i sam ode? 

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jel' treba on da odobri Mitrov transfer pre nego što i sam ode? 

 

Tony Khan (imao je zanimljivu izjavu pre par dana, kako ako imas dovoljno para mozes da se izvuces i za ubistvo) izgleda nema nameru da proda Mitra, a svakako ne za bednu ponudu koju su im dali Saudijci. Problem je u tome sto ovi izgleda komotno pregovaraju s igracima i trenerima bez dopustenja klubova i nude sulude plate na koje je tesko ostati imun.

Edited by Sundance Kid
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Sundance Kid said:

 

 

Dežurni dramoseri dušebrižnički. 

 

Arapi imaju pare ne od zločina nego od prodaje nafte.

 

Ako su svetu dovoljno dobri za energente, ne znam zašto bi za fudbalske transfere ne bi bili. Hoćemo opet da se pravimo da fudbaleri igraju radi rekreacijie i ljubavi prema klubu?

 

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Sundance Kid said:

Problem je u tome sto ovi izgleda komotno pregovaraju s igracima i trenerima bez dopustenja klubova i nude sulude plate na koje je tesko ostati imun.

 

Ma da, samo što te tapping up protokole odavno niko ne uzima za ozbiljno. Realno i nisu održivi kad ima milion posrednika u transferu, ovamo igračeva agencija, onamo predstavnici klubova... samo izađe informacija "personal terms not an issue", drugim rečima igrač je sve već dogovorio pa sad šta klubovi urade.

Link to comment

Vi što gledate Nemce, u čemu je problem na relaciji Goretzka-Bayern? Vidim da su vrlo raspoloženi da ga negde zavale, ali ne baš jeftino... a pominje se ukontekstu LFC, kao i svaki drugi centralni veznjak na svetu ovih dana.

Link to comment

Tuhel je. Kimih je. Prvi odredio drugog za (nekada) budućeg kapitena, budući kapiten se ne podnosi sa bilo kime ko igra na sličnom mestu u timu pa su se interno sami javili da idu Gorecka, Sabicer i Gravenberch.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...