Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, kipo said:

Jutros bese 325k. Nebitno. 

 

Ali kakva je fora uopste sa prodajom Megvajera. Lik je takoreci savrsen 4. stoper, prihvatio je tu ulogu, ostao bez trake, i dalje sve ok sto se njega tice. Ako ga se proda, onda valjda treba neko mnogo bolji na njegovo mjesto a onaj Francuz ne djeluje nesto mnogo sposobniji. Korejac iz Napolija sto ga Bayern zavrsio bi vec bio ozbiljan apgrejd.

 

Nemoj da me zajebavaš!!!  Sve da izostavimo, ali mislim da mu ETH najviše zamera Sevilju (uz DDG naravno koji je bio ništa manje lošiji). 

Skidanje trake nije mogao da preboli, nego je odmah izašao na društvene mreže.

 

3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Navodno je nenogobuljirani spreman da izdvoji pola para od Rajsa da dovede Megvajera. Ja kad sam pročitao sva mi se kosa na glavi digla ko da me udarila struja. A leti zbog vrućine brijem glavu svakih deset dana.

 

Gledaj to sa vedrije strane - u repki igra odlično, možda mu Mojesara nadje "žicu".

 

 

 

U ostalim vestima sve tri optužbe odbačene protiv Gigsa tj. porota nije donela presudu (u slučaju sa 

Kad smo već kod suda, Grinvud okačio, prvu, sliku posle optužbe od prošle zime na kojoj su šake njega, njegove žene (one koja ga je optužila za napade) i bebe :huh:.

Link to comment
41 minutes ago, kipo said:

Jutros bese 325k. Nebitno. 

 

Ali kakva je fora uopste sa prodajom Megvajera. Lik je takoreci savrsen 4. stoper, prihvatio je tu ulogu, ostao bez trake, i dalje sve ok sto se njega tice. Ako ga se proda, onda valjda treba neko mnogo bolji na njegovo mjesto a onaj Francuz ne djeluje nesto mnogo sposobniji. Korejac iz Napolija sto ga Bayern zavrsio bi vec bio ozbiljan apgrejd.


Zato što puno košta za 4. štopera pride izgleda da ipak neka cifra može da se izvuče za njega. Svakako i njemu je u interesu da igra da ne bi izgubio mesto u repki pa je to win-win ako se nadje odgovarajući klub za cifru koja bi ublažila gubitak na dotičnom za Utd. Kapiram da je zato Evans i poveden na tour, bolje i on za kikiriki da bude 4. štoper nego Hari za boga pitaj kolko, teško da je lošije rešenje i igrački u ovom trenutku.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Navodno je nenogobuljirani spreman da izdvoji pola para od Rajsa da dovede Megvajera. Ja kad sam pročitao sva mi se kosa na glavi digla ko da me udarila struja. A leti zbog vrućine brijem glavu svakih deset dana.

Da, vidimo sliku. :)

 

18 minutes ago, John Coltrane said:

Nemoj da me zajebavaš!!!  Sve da izostavimo, ali mislim da mu ETH najviše zamera Sevilju (uz DDG naravno koji je bio ništa manje lošiji). 

Skidanje trake nije mogao da preboli, nego je odmah izašao na društvene mreže.

Pa jest baksuz, spor i kiksara, ali osim toga :D se afirmisao kao 4. stoper. Ej, stavlja Soa ispred njega, ovaj cuti poslusno.

 

3 minutes ago, ducca said:

Zato što puno košta za 4. štopera pride izgleda da ipak neka cifra može da se izvuče za njega. Svakako i njemu je u interesu da igra da ne bi izgubio mesto u repki pa je to win-win ako se nadje odgovarajući klub za cifru koja bi ublažila gubitak na dotičnom za Utd. Kapiram da je zato Evans i poveden na tour, bolje i on za kikiriki da bude 4. štoper nego Hari za boga pitaj kolko, teško da je lošije rešenje i igrački u ovom trenutku.

Ako su pare problem, onda ima smisla. Mislim, svakako ima smisla, jedva cekam da mu vidim ledja, ali kupovati za iste pare neprovjerenog stranca da ti grije klupu je besmisleno.

Link to comment
Just now, kipo said:

Pa jest baksuz, spor i kiksara, ali osim toga :D se afirmisao kao 4. stoper. Ej, stavlja Soa ispred njega, ovaj cuti poslusno.

 

 

180k £ nedeljno za 4. štopera je previše . Pri tom imali smo situaciju da nam je (C) u stvari najskuplji grejač klupe na planeti.

Ja sam dugo bio ubedjen da će nešto u njegovoj igri kliknuti jer je kontrast izmedju onoga što je igrao kod Sautgejta i kod ETH prethodnika bio neverovatan. Ali ipak dobili smo još veći raspad + afera Mikonos.

 

Da je Ole imao više vere u Tuanzebea, pogotovu posle onog izdanja na Parku Prinčeva, možda bi se i ranije rešili Megvajera ili Haljinice.

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

 Slazem se za Tuanzebea, nemam ideju sta je poslo po zlu, decko je obecavao.

In July 2018, he broke the Guinness World Record for the fastest time to individually clear a game of Hungry Hungry Hippos, while in Los Angeles on Manchester United's pre-season tour.[42][43]

  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment
19 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Isto. Ali sam cuo i da je madjarski savez ponudio vise novca...

Уопште није лова била у питању. Третман је у питању.

Link to comment
52 minutes ago, kipo said:

Telles u SA za 4M, Galata pojacava prvobitnu ponudu od 5M za Freda :laugh:


Pa nismo mi Citi da nam treći levi bek košta 40milki :fantom:

 

Nema šanse da će pustiti Freda za taj kikiriki. Od svih igrača spremnih za prodaju, on je najmanje loš, jedino ga jebe taj ugovor što ističe sledeće leto. 

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Sad je šansa da sve prodate, da ne bude posle "glejzeri..."


Misliš zbog Arapa?
 

Pa to je taj narativ koji vrti i Vini - ne možete prodati fudbalere koji imaju visoke plate, kao da ceo Svet drži igrače na minimalcu. 
 

 

A u istoriji kluba ime Glejzera će uvek stajati kao 1 od najsramnijih perioda kluba, ne može njih oprati 1 prelazni rok.  

 

Link to comment

OL odradjen 1:0 u Edinburgu pa paljba za USA, prvo Arsenal, pa Vreksam, BVB i Real. 
 

Da smo imali krštenog špica bilo bi 3:0 već u prvih 10min. 

Link to comment

Ako se pojutru dan poznaje Liverpool nastavlja da tera pricu po starom. Prvi primljeni ovosezonski gol dolazi iz prekida.
Ako nista drugo barem je golcina:ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...