Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Легенда него шта. Мада је он можда више она друга дефиниција - војник Партизана. Назив за све оне ухлебе који обитавају око клуба и улећу где треба, играч - може, тренер - може, скаут - може, функционер - може.. такозвани универзални војник Партизана.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, johan nagel said:

Легенда него шта. Мада је он можда више она друга дефиниција - војник Партизана. Назив за све оне ухлебе који обитавају око клуба и улећу где треба, играч - може, тренер - може, скаут - може, функционер - може.. такозвани универзални војник Партизана.

Ovo si dobro rekao za srpski sport generalno, ne samo za FKP. Kad god cujem to "vojnik kluba", kao od Cokija za Dozeta, hvatao bih se za govnjivu motku odmah.

Link to comment

Ne sećam se da sam igde ikad video ovakvu odbranu kakva je sada u Partizanu. Ovo je neverovatno baš. Odbrana uopšte ne postoji, ovaj golman je sam pa šta on odbrani odbrani.

Svi se šetaju kako hoće kroz šesnaesterac, štopuju loptu glavom niko ne prilazi, ne znaju ni gde treba da stoje, uvek igrači primaju loptu sami samciti. Nevidjeno.

Neće biti ni drugi, a to je izgleda i cilj da se opet ne igra ništa u Evropi.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, gone fishing said:

Bus plus Nađ svim silama vuče PFC na 3 mesto...

ne brinite, osveticemo vas za poraz od tsca u proslom kolu.. necemo im dati da vam se priblize..:fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
56 minutes ago, Tresko said:

Ne sećam se da sam igde ikad video ovakvu odbranu kakva je sada u Partizanu. Ovo je neverovatno baš. Odbrana uopšte ne postoji, ovaj golman je sam pa šta on odbrani odbrani.

Svi se šetaju kako hoće kroz šesnaesterac, štopuju loptu glavom niko ne prilazi, ne znaju ni gde treba da stoje, uvek igrači primaju loptu sami samciti. Nevidjeno.

Neće biti ni drugi, a to je izgleda i cilj da se opet ne igra ništa u Evropi.

Nadj kaze da defanzivno nismo uopste bili losi i da je vojvodina trenutno  najbolja u drzavi

Link to comment

Ok, odbrana vam je loša, ali srednji red je solidan, a vidim da je Voša imala posed čini mi se 65%? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...